Автошкола Пілот

При звонке или визите в компанию Автошколы Пілот, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Луцк, пр-т Победы, 1

Время работы
Прием закончен
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Приватна школа - конкурент державних структур, а тому мусить приваблювати клієнтів вагомими аргументами. Передусім - якістю. А ще - людяністю та веселою вдачею. Саме дружня невимушена атмосфера в колективі сприяє щирості спілкування, а тому, звісно, не обходиться без неординарних комічних ситуацій.

У нашій автошколі не займаються зубрінням "Правил дорожнього руху" або номерів відповідей в "Екзаменаційних квитках по ПДР". Ми вчимо правильно користуватися правилами дорожнього руху, не тільки вміти розбиратися в будь-якій дорожній ситуації, а й прогнозувати її!

Ви навчитесь правильній посадці в автомобілі, безпечного вибору швидкостей руху, точному визначенню безпечної дистанції і грамотному маневрування в дорожньому потоці.

Навчання теорії відбувається у спеціально обладнаних класах. За допомогою навчальної літератури і численних наочних посібників ви вивчите правила дорожнього руху, а комп'ютерне тестування стане хорошою підготовкою до здачі іспитів у ДАІ. Досвідчені викладачі нашої автошколи розкажуть вам, як уникнути багатьох неприємних ситуацій, які трапляються з новачками на дорозі.

Практичні курси водіння проводяться на навчальних майданчиках автошколи і вулицях міста. Кваліфікований інструктор навчить вас майстерності водіння легкового автомобіля. Графік навчання складається з урахуванням ваших побажань. Після проходження основного курсу існує можливість взяти додаткові уроки водіння. Іспит у ДАІ проводиться на автомобілях автошколи.

Автошкола "Пілот" проводить підготовку водіїв категорії "B".

У нашу автошколу приходять вчитися люди різного віку, з різним рівнем освіти: молоді люди і люди у віці, студенти і домогосподарки, робітники і комерсанти, і до всіх наші викладачі та інструктори знаходять індивідуальний підхід і всіх намагаємося навчити складної, але цікавої професії водія.

З Вами будуть займатися стільки, скільки необхідно Вам для придбання навичок безпечної їзди за кермом автомобіля, і навіть після отримання водійського посвідчення майстра автошколи будуть готові потренувати Вас для підвищення Вашого водійської майстерності.

Другие компании рядом
г. Луцк, Волынская область, ул. Глушец, 49
г. Луцк, Волынская область, пр-т Перемоги, 1а
г. Луцк, Волынская область, пр-т Перемоги, 1а
Оставить отзыв
app-romo app-romo