Автошкола Пілот

При звонке или визите в компанию Автошколы Пілот, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Луцк, пр-т Победы, 1

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Приватна школа - конкурент державних структур, а тому мусить приваблювати клієнтів вагомими аргументами. Передусім - якістю. А ще - людяністю та веселою вдачею. Саме дружня невимушена атмосфера в колективі сприяє щирості спілкування, а тому, звісно, не обходиться без неординарних комічних ситуацій.

У нашій автошколі не займаються зубрінням "Правил дорожнього руху" або номерів відповідей в "Екзаменаційних квитках по ПДР". Ми вчимо правильно користуватися правилами дорожнього руху, не тільки вміти розбиратися в будь-якій дорожній ситуації, а й прогнозувати її!

Ви навчитесь правильній посадці в автомобілі, безпечного вибору швидкостей руху, точному визначенню безпечної дистанції і грамотному маневрування в дорожньому потоці.

Навчання теорії відбувається у спеціально обладнаних класах. За допомогою навчальної літератури і численних наочних посібників ви вивчите правила дорожнього руху, а комп'ютерне тестування стане хорошою підготовкою до здачі іспитів у ДАІ. Досвідчені викладачі нашої автошколи розкажуть вам, як уникнути багатьох неприємних ситуацій, які трапляються з новачками на дорозі.

Практичні курси водіння проводяться на навчальних майданчиках автошколи і вулицях міста. Кваліфікований інструктор навчить вас майстерності водіння легкового автомобіля. Графік навчання складається з урахуванням ваших побажань. Після проходження основного курсу існує можливість взяти додаткові уроки водіння. Іспит у ДАІ проводиться на автомобілях автошколи.

Автошкола "Пілот" проводить підготовку водіїв категорії "B".

У нашу автошколу приходять вчитися люди різного віку, з різним рівнем освіти: молоді люди і люди у віці, студенти і домогосподарки, робітники і комерсанти, і до всіх наші викладачі та інструктори знаходять індивідуальний підхід і всіх намагаємося навчити складної, але цікавої професії водія.

З Вами будуть займатися стільки, скільки необхідно Вам для придбання навичок безпечної їзди за кермом автомобіля, і навіть після отримання водійського посвідчення майстра автошколи будуть готові потренувати Вас для підвищення Вашого водійської майстерності.

Другие компании рядом
г. Луцк, Волынская область, Карбишева, 1
г. Луцк, Волынская область, пр-т Перемоги, 1а
г. Луцк, Волынская область, пр-т Перемоги, 1а
Оставить отзыв
app-romo app-romo