Автошкола Ніжинська ЗАШ ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Ніжинська ЗАШ ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Черниговская область, Нежин, Липіврізька, 50А

Время работы
Прием закончен
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Ніжинська ЗАШ ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Ніжинська зразкова АШ ТСО України є професійно-технічним навчальним закладом, одним із пріорітетів діяльності якої є якісна підготовка кваліфікованих водіїв різних категорій, зокрема: категорії "А", "В", "С", "СЕ", "D", "D1", а також школа проводить 20-годинну допідготовку водіїв категорій "А", "А1", "В", "С", "С1", "D1".
Мета теоретичного курсу в нашій автошколі - ЗНАННЯ правил дорожнього руху, а не вміння знайти правильний варіант на питання тесту.
Ніжинська зразкова автомобільна школа ТСОУ об'єднує цілий ряд переваг:
1. Доступна вартість на навчання (ми вказуємо повну ціну навчання, без будь-яких прихованих витрат; пропонуємо виключно краще співвідношення ціни та якості послуг).
2. Зручна система оплати по етапах (готівковим або безготівковим способом).
3. Наша навчальна програма орієнтована на результат (ми намагаємося забезпечити вас всіма необхідними знаннями в повному обсязі та допомогти «подружитися» з водінням автомобіля).
4. У нас тільки висококваліфіковані викладачі та майстри.
5. Зручний графік навчання (теоретичні заняття проходять у вечірній час).
Наші курси водіїв в Ніжині дозволять Вам швидко і ефективно на досить високому рівні освоїти теорію водіння і практику, в тому числі і на одному з найкращих автодромів в області, що допоможе відчувати себе на дорозі впевнено.
Ми можемо сміливо заявити, що, якщо Ви хочете впевнено почувати себе за кермом, наші курси водіння, наші майстри завжди раді допомогти Вам знайти цю впевненість.
У нашій програмі курсів ми постаралися передбачити не лише необхідний обсяг матеріалу для здачі іспитів в сервісних центрах, але і все те, що може знадобитися майбутньому водієві для впевненого керування автомобілем по будь-яких дорогах.

Другие компании рядом
г. Нежин, Черниговская область, ул. Независимости, 42
г. Нежин, Черниговская область, ул. Яворского
г. Нежин, Черниговская область, Липіврізька, 50-А
Оставить отзыв
app-romo app-romo