Автошкола Студент

При звонке или визите в компанию Автошколы Студент, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Полтавская область, Полтава, Жовтнева, 37

Время работы
Прием закончен
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Автошкола працює в Полтаві вже більше 15 років і має ліцензію на підготовку водіїв-спеціалістів за категорією "В" (легкові транспортні засоби).

Вона знаходиться у центрі міста, тож вам зручно буде дістатися на заняття одразу після роботи чи навчання.

За час свого існування автошкола «Студент» в Полтаві підготувала більше ніж 4 тисячі водіїв. Тут ви отримаєте знання з основ теорії, а також здобудете практичні навички керування транспортним засобом.

Заклад має все для того, щоб випустити висококласних фахівців: це підручники, комп’ютерна техніка для перегляду спеціальних фільмів тощо.

Директор автошколи Валентин Іванович Береза зазначає, що теоретичний матеріал учням обов’язково пояснюють на прикладах із життя, на випадках, які траплялися на дорогах із досвідченими водіями.

– Із викладачів я хочу виділити Віталія Григоровича Гарагулю, який навчає учнів теорії, а також Миколу Олексійовича Доценка – спеціаліста з практичної підготовки водіїв, – зазначає директор автошколи «Студент». – Беручи на роботу фахівців, ми обов’язково звертаємо увагу на досвід викладання та на практичні навички керування транспортним засобом. Наприклад, Микола Олексійович Доценко має 30 років викладацького стажу, з яких більше 20 пропрацював у полтавському ДОСААФі.

У стандартний курс навчання входять теоретичні та практичні заняття. Перші навчать вас правилам ПДД і підготують до здачі іспиту, другий - покажуть, як правильно поводитися на дорозі, допоможуть відчути себе впевненіше за кермом реального автомобіля.

Правила дорожнього руху в автошколі «Студент» викладають відповідно до змін, внесених 15 квітня 2013 року.

Навчання відбувається на легкових транспортних засобах із механічною коробкою передач. У своєму арсеналі школа має автомобілі марок Lanos, ВАЗ 2109, Opel та Ford. На якому транспортному засобі їздити з інструктором, учень обирає сам.

Уже сама назва школи наштовхує на думку, що там будуть раді студентській молоді. Про це свідчить і демократична ціна за навчання в автошколі – 2300 грн + бензин (близько 950 грн). У закладі діє гнучка система знижок за пред’явленням студентських посвідчень. Але автошкола «Студент», безперечно, чекає й на слухачів старшого віку.

Курс навчання триває близько 75 днів (2,5 місяця), це, можна сказати, інтенсив – 4 заняття на тиждень.

У нас ви зможете зробити свої перші кроки у водінні - вперше сядете за кермо, ознайомитеся з правилами дорожнього руху і дізнаєтеся, як вести себе в спірних ситуаціях.

Другие компании рядом
г. Полтава, Полтавская область, ул. Пролетарская, 25
г. Полтава, Полтавская область, б-р Богдана Хмельницкого, 20
г. Полтава, Полтавская область, ул. Ленина, 91
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Студент. Будьте первым!

app-romo app-romo