Автошкола Комсомольський МСТК

При звонке или визите в компанию Автошколы Комсомольський МСТК, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Полтавская область, Полтава, Гірників, 5

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Комсомольський МСТК - це насамперед колектив однодумців, відданих своїй професії. Протягом довгих років інструктори автошколи осягали всі секрети ремесла з навчання водінню, безперервно вдосконалюючи власні водійські навички.

Високі результати - наша автошкола, вартість навчання в якій цілком доступна, пишається високими результатами учнів. Уроки водіння, отримані у нас, дають можливість без проблем здати іспит на права і стати хорошим водієм.

Персонал - уважні і досвідчені інструктори з водіння в найкоротші терміни зуміють роз'яснити всі тонкощі процесу водіння, його «підводні камені» і «гострі кути». Висока ефективність навчання безперечна: адже навчання водінню проводять кваліфіковані фахівці зі стажем водіння.

Індивідуальний підхід - ми вміємо запропонувати найбільш ефективні методи викладання для кожної вікової категорії.

На які етапи розбивається навчання?

  1. Етап «Теорія». Учні прослуховують курс лекцій з правил дорожнього руху. Досвідчений вчитель розповідає і розбирає різні ситуації на дорогах, позначення дорожніх знаків, вступний курс в пристрої автомобіля.
     
  2. Етап «Майданчик». На даному етапі вже проходить практична частина, тобто отримання навичок водіння на замкнутій площі. Для того щоб починаючому автоводію не заважали інші учасники руху. Тут ви отримуєте різні навички: розвертання, їзда змійкою, парковка і багато іншого.
  3. Етап «Місто». Найскладніша частина навчання. З досвідченим інструктором Ви вирушаєте на дороги вашого міста. Де вже на практиці освоюєте отриману теоретичну частину. План навчання будується таким чином, щоб зімітувати всі можливі «складні» ситуації на дорозі.

    Це не просто найскладніший етап навчання, але і самий відповідальний. Від досвіду і професіоналізму вашого інструктора залежить дуже багато. Ну і звичайно ж від вас!

Водійські курси необхідні для того, щоб не тільки навчити початківця авто- чи мотовласника всім дорожнім правилам і основам поведінки на дорозі , а й дати всі необхідні знання для подолання будь-яких нестандартних ситуацій , що часто зустрічаються в умовах сучасної щільності руху.

Другие компании рядом
г. Полтава, Полтавская область, ул. Ленина, 91
г. Полтава, Полтавская область, Жовтнева, 37
г. Полтава, Полтавская область, ул. Алмазная, 3
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Комсомольський МСТК. Будьте первым!

app-romo app-romo