Автошкола Володимир-Волинська філія Волинського державного обласного навчально-курсового комбінату

При звонке или визите в компанию Автошколы Володимир-Волинська філія Волинського державного обласного навчально-курсового комбінату, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Владимир-Волынский, Сагайдачного, 87

Время работы
Прием закончен
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Наша автошкола в Володимир-Волинську - це колектив викладачів і майстрів, які в доступній формі проводять свої заняття.

Наша автошкола - це група однодумців, яка дійсно навчить грамотному управлінню автомобілем в наших непростих міських умовах.

Наша автошкола - це команда професіоналів, яка буде разом з Вами домагатися Вашої перемоги!

Основним напрямком діяльності автошколи є надання послуг з підготовки водіїв категорії «В». Головним завданням нашої автошколи є підготовка кандидатів у водії на рівні, достатньому не тільки для складання іспитів у ДАІ, а в першу чергу достатньому для впевненого та безпечного керування транспортним засобом.

Навчання в нашій автошколі організовується шляхом постійної спільної роботи адміністрації школи, викладачів, майстрів виробничого навчання керуванню транспортними засобами над вдосконаленням навичок учнів, і якості надаваних послуг.

Персонал нашої автошколи застосовує індивідуальний підхід до кожного учня для найкращого засвоєння Програми підготовки водіїв.

Програми навчання розробляються на основі сучасних методологічних основ професійного навчання, з урахуванням вимог державного освітнього стандарту підготовки водіїв, і спрямовані на формування в студента усвідомлених знань і умінь.

У процесі вивчення Правил дорожнього руху застосовується такий найважливіший елемент навчання як наочна демонстрація досліджуваного матеріалу. Такий спосіб подачі навчального матеріалу сприяють глибокому розумінню вимог Правил дорожнього руху.

Теоретичний курс включає в себе вивчення Правил дорожнього руху, а також пристрій і технічне обслуговування автомобіля.

Наші інструктори - дуже тактовні, ввічливі і спокійні люди, допоможуть впоратися зі страхами і стресами, а наші автокурси в Володимир-Волинську навчать Вас мови спілкування з автомобілем, який з часом обов'язково стане Вашим другом і помічником.

Автошколы Володимир-Волинська філія Волинського державного обласного навчально-курсового комбінату - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Владимир-Волынский, Волынская область, вул. Ковельська, 78
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Володимир-Волинська філія Волинського державного обласного навчально-курсового комбінату. Будьте первым!

app-romo app-romo