Страховая Страховая группа "ТАС"

При звонке или визите в компанию Страхование Страховая группа "ТАС", сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Херсонская область, Новая Каховка, пл. Сельских строителей, 1

Время работы
Работает 24/7
Отправить сообщение
Ваша компания?

Страхова група «ТАС» - універсальний страховик, що пропонує клієнтам понад 80 страхових продуктів за різними видами обов‘язкового та добровільного страхування.

Свою діяльність компанія здійснює на підставі 34 ліцензій Нацкомфінпослуг України.

СГ «ТАС» має розгалужену мережу, що включає себе 30 регіональних дирекцій та філій, а також понад 400 центрів продажів по всій території України. Власна агентська мережа компанії налічує понад 3000 страхових агентів.

Страховагрупа «ТАС» на сьогодні є найбільшою національною страховою компанією, що забезпечує своїх клієнтів якісними послугами в сфері ризикового страхування.

СГ «ТАС» є визнаним лідером з продажів полісів «Зелена картка» і входить до трійки провідних компаній з реалізації полісів ОСЦПВ.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Морського страхового бюро України. Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій. 

Страхование Страховая группа "ТАС" - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Новая Каховка, Херсонская область, ул. Французская, 2-Л
г. Новая Каховка, Херсонская область, ул. Французская 2
г. Новая Каховка, Херсонская область, ул. Первомайская, 33-Б
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Страховая группа "ТАС". Будьте первым!