Автошкола Курси водіїв при СТХТ

При звонке или визите в компанию Автошколы Курси водіїв при СТХТ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Черкасская область, Смела, Артема, 123

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Наша автошкола надає учням комфортні умови і якісний підхід до вивчення ПДР та практичного водіння. Програма теоретичної та практичної підготовки допомагає при здачі іспитів в ДАІ. Весь процес навчання в автошколі, починаючи з вивчення правил дорожнього руху, навчання на автодромі (майданчику), водіння автомобіля з інструктором по місту і до іспиту, буде проводити ретельно підібраний викладацький склад.

Адже отримання водійського посвідчення - це новий етап, хоча і не завжди легкий, але дозволяє підвищити Вашу самооцінку і зробити себе більш мобільним.

З упевненістю можемо сказати, що після навчання на наших водійських курсах, Ви будете впевнено почувати себе за кермом, і будь-яка поїздка буде доставляти Вам задоволення!

Відмінний рівень викладання, сучасний підхід до процесу навчання - це далеко не все, чим виділяються наші курси водіїв (Сміла), ціни на наші послуги відрізняються помірністю і демократичністю, що вигідно відрізняє нашу автошколу на тлі конкурентів.

Другие компании рядом
г. Смела, Черкасская область, Семена Морочковського (Стаханова), буд.1
г. Смела, Черкасская область, Стаханова,1
г. Смела, Черкасская область, Мазура, 24
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Курси водіїв при СТХТ. Будьте первым!

app-romo app-romo