Автошкола Каховська ПАШ ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Каховська ПАШ ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Херсонская область, Каховка, вул.Мелітопольська, будинок 164

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Каховська ПАШ ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Товариство сприяння обороні України в м. Каховка та Каховському районі Херсонської області було створено згідно постанови Республіканського комітету УССР в 1965 році, як спортивно-технічний клуб Добровільного Товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ УРСР).

У 1991 році, після будови за типовим проектом нової сучасної будівлі Дому військово-технічного навчання та реорганізації української республіканської організації ДТСААФ в Товариство сприяння обороні України, спортивно-технічний клуб було перейменовано в Каховську дитячо-юнацьку спортивно-технічну школу, а згідно постанови бюро Херсонського обкому № 1 від 08.02.2008 р. Каховська дитячо-юнацька спортивно-технічна школа перейменована в Каховську приватну автомобільну школу Товариства сприяння обороні України.
Каховська приватна автомобільна школа ТСОУ розташована в триповерховій власній будівлі .
В будівлі автошколи навчальні класи , де проводиться навчання, пункт ТО, клас лабораторно-практичних занять, усі необхідні службові кабінети, ремонтний бокс, спільний гараж на 9 автомобілів, 50-ти метровий стрілецький тир.
Класи оснащені сучасною апаратурою: комп'ютери , ноутбуки, планшети, плазмовий телевізор, моделі автомобільних пристроїв.
Кваліфіковані викладачі та інструктори з багаторічним досвідом та сучасними методами гарантовано навчать вправно керувати автомобілем.
На матеріально-технічній базі Каховської приватної автомобільної школи ТСОУ здійснюється підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів категорій «А1», «А», «В», «С1», «С», «D1» , «D1» «С1Е»,«СЕ», «ВЕ», «D1Е»

Директор Петренко Володимир Сергійович

Оставить отзыв
app-romo app-romo