СТО ГазАвтоСервіc

При звонке или визите в компанию СТО ГазАвтоСервіc, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Закарпатская область, Ужгород, Собранецька 29

Время работы
Работает 24/7
Ваша компания?
Удобства в СТО ГазАвтоСервіc
  • Гарантия на работы
  • Запчасти в наличии
  • Запчасти под заказ
  • Предварительная запись

Автосервіс ГазАвтоСервіc Ужгороді

Наша компанія оснащена необхідною апаратурою для діагностики та ремонту будь-якій частині сучасного автомобіля. Працівники сервісного центру добре розбираються у всіх моделях автомобілів, від дешевих до сучасних машин. На складах СТО ГазАвтоСервіc, завжди присутні необхідні запчастини і зможемо швидко локалізувати будь-який дефект. Якщо випадок унікальний, то наш співробітник має всі контакти постачальника і в лічені дні, отримає необхідні запчастини.

Механіки проведуть дефектовку і вкажуть всі деталі з необхідністю заміни, і повідомлять про потенційні майбутні можливі ремонти, так щоб ви могли скласти свій графік на дні вперед. Великий вибір професійного обладнання дозволить в найкоротші терміни зробити діагностику складних і неоднозначних випадків.

ГазАвтоСервіc - пропонуємо весь спектр робіт з ремонту та обслуговування ваших автомобілів. Працюємо і з комерційними організаціями.

Зробимо ремонт вашого автомобіля швидко і недорого! Гарантія на всі послуги.

Другие компании рядом
г. Ужгород, Закарпатская область, місто Ужгород, вулиця Бабяка, 5-а
г. Ужгород, Закарпатская область, ул. Гагарина 22
г. Ужгород, Закарпатская область, ул. Капушанская, 168
Обслуживаемые марки авто
Оставить отзыв
app-romo app-romo