Автошкола Центр контраварійного водіння "Титан"

При звонке или визите в компанию Автошколы Центр контраварійного водіння "Титан", сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Тернопольская область, Тернополь, Руська, 17

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Ми раді повідомити, що в Тернополі 12 травня 2013 був відкритий ЦЕНТР КОНТРАВАРІЙНОГО ВОДІННЯ ТИТАН. Головна мета якого - проведення навчальних курсів по вдосконаленню техніки управління автомобілем.

З метою підвищення безпеки дорожнього руху та постійного підвищення кваліфікації водіїв, ТИТАН створює спеціальні програми навчання.

Маємо намір удосконалювати знання водіїв у всіх питаннях, пов’язаних з поведінкою автомобіля і його динамічного навантаження.

Фахівці центру допоможуть на практиці поліпшити техніку водіння та отримати краще розуміння поведінки за кермом автомобіля для підвищення своєї безпеки та інших на дорозі.

Народження даного проекту базується на двох простих, але важливих питаннях: У Вас є водійські права, але … чи водите Ви автомобіль? Якщо водите…. то, чи Ви відчуваєте себе впевнено та безпечно за кермом?

Для досягнення позитивної відповіді, Ви маєте можливість потрапити на курси та навчитись всьому необхідному. Всі водії різного рівня майстерності можуть отримати знання та навики: водій, який хоче відчувати себе більш безпечно в керуванні автомобілем, оволодіти навиками контраварійного водіння, водій, який хоче дізнатись все необхідне від експерта із екстремального водіння автомобілем.

Корпоративним клієнтам

…Наш Центр пропонує Вам, спеціальну пропозицію у вигляді безкоштовного пробного уроку, котрий є частиною програми з підвищення водійської майстерності Ваших працівників.

Знання та навики, здобуті ними під час навчання у нашому Центрі – неодмінно матимуть практичне застосування у звязку з ризиками повязаними зі специфікою професійної діяльності.

Таким чином, водійська майстерність не тільки підніме якість в наданні послуг - Вашою установою, але й стане первинним ступенем захисту – життя та здоровя ваших працівників та клієнтів в дорозі… А відтак і Ваших грошей.

Заняття відбуваються на закритому майданчику, на території Тернопільського аеропорту.

Якщо Ви дійсно розумієте актуальність даної пропозиції, то ми з радістю відповімо на усі, повязані з цим запитання.

ПРОГРАМА "ПРОФІ"

Комплекс з трьох курсів для підвищення Вашої водійської майстерності. Це унікальна можливість виходити ПЕРЕМОЖЦЕМ! з багатьох ситуацій, де люди відчувають фатальну безвихідь…

Майстерність курс 2850 грн (6 уроків по 2год)

МЕТА: Освоїти цілий арсенал технічних прийомів – контраварійного водіння, які у поєднанні з чітким розумінням особливостей впливу на авто (під час руху) динамічних сил — стануть ще одним ступенем Вашої безпеки. (Первинний ступінь, це прогнозування.)

Майстер-драйв курс 3250 грн (8 уроків по 2год)

МЕТА: Розвинути тонке “відчуття” автомобіля на основі практичних навиків – перерозподілу під час руху його маси (по осях та сторонах). Це Ваша здатність — переступати (буквально) через відкриті каналізаційні люки, пагорби, вибоїни. Це доведене до рефлекторного рівня, уміння стабілізації розбалансованого авто під час критичних, ритмічних заносів та обертання на 360 градусів.

Автоспорт курс 12000 грн (7 уроків по 2год)

МЕТА: Здобути навики управління в умовах – близьких до гоночних, де не достатньо, красиво проїхати один поворот… Фізична та психологічна витривалість, холодний розум та практичні навики на основі знань, тонкого відчуття автомобіля і цілого арсеналу технічних прийомів. Програма – як для переможців, так і…просто для тих, хто ніколи не зупиняється на досягнутому! Заняття відбуваються під наглядом майстра спорту.

ПРОГРАМА "ЛЕДІ"

Комплекс з трьох курсів у кожному з котрих – враховано фізичні та психологічні особливості – майбутніх, дорогих нам… автомобілісток.

Дебют на каблуках: курс 898 грн (5 уроків)

МЕТА: Під час занять на закритому майданчику – розвинути (відновити) «відчуття» автомобіля… Опанувати свій страх – здобувши чітке розуміння усіх динамічних сил та особистий контроль над ними – під час руху. Це Ваша перемога! … А ще, кілька практичних прийомів безпечного маневрування.

З усмішкою в місто: курс 1092 грн (5 уроків по 2год)

МЕТА: Здобути навики впевненого та комфортного управління автомобілем в умовах реального міського трафіку. Навчитися прогнозуванню дорожньої обстановки – задля уникнення аварійних ситуацій… А також осягнути, важливі принципи взаємодії з усіма іншими учасниками дорожнього руху… А усмішка Вам – безумовно личить!

Слизькі моменти і повний контроль: курс 2250 грн (6 уроків по 2год)

МЕТА: Вивчити особливості поведінки авто на слизькому покритті. Позбутися небезпечних (в зимовий період) стереотипних помилок в його управлінні.Опанувати на рівні підсвідомості, прийоми активної безпеки (проходження поворотів, рух в гору, розгін, гальмування) Та осягнути прийоми стабілізації для відновлення контролю над автомобілем… І ви самі переконаєтесь, що зимова їзда – то забава!

ПРОГРАМА "ДОРОГА"

Комплекс з трьох курсів для психологічної адаптації та швидкого відновлення втрачених навиків. Це є Ваша обгрунтована впевненість та безпека, на основі базових прийомів контраварійного водіння в поєднанні з важливим умінням – прогнозувати розвиток аварійних ситуацій.

Безпека курс 990 грн (5 уроків по 2год)

МЕТА: З допомогою вправ на закритому майданчику — навчитися “відчувати” автомобіль (габарити, прискорення та гальмування, алгоритм проходження поворотів, рух заднім ходом, парковка). Синхронізація роботи з органами управління авто.

Місто курс 972 грн (5 уроків по 2год)

МЕТА: Здобути впевненість (на основі практичного застосування навиків з попереднього курсу) в умовах реального міського трафіку. Розвинути уміння — прогнозувати розвиток аварійних ситуацій та уникати їх.

Новий автомобіль курс 600 грн (5 уроків по 2год)

МЕТА: За максимально короткий термін – освоїти особливості управління новим автомобілем в різних ситуаціях

Причеп курс 600 грн (6 уроків по 2год)

МЕТА: Освоїти навички маневрування (об’їзд перешкоди; рух задом; паркування; розворот в обмеженому просторі. Правила безпеки під час експлуатації причепу.

Зима курс 2250 грн (6 уроків по 2год)

МЕТА: Добре вивчити особливості поведінки автомобіля на слизькому покритті. Опанувати прийоми активної безпеки (розгін, гальмування, проходження поворотів) необхідність застосування котрих – виникає через слабке зчеплення коліс з дорожнім покриттям. Освоїти (до рефлекторного рівня) прийоми стабілізації для відновлення Вашого контролю над автомобілем.

Другие компании рядом
г. Тернополь, Тернопольская область, ул. Полевого, 5а
г. Тернополь, Тернопольская область, Білецька, 51
г. Тернополь, Тернопольская область, вул. Білецька, 51
Оставить отзыв
app-romo app-romo