Автошкола Болградський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Болградський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Одесская область, Болград, Училищна, 15

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Болградський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Болградський РСТКБолградський РСТК ТСОУ є професійно-технічним навчальним закладом і входить до системи освіти. що забезпечує реалізацію потреб громадян України.

Головним завданням організації забезпечення права на здобуття громадянами професій, а також допрофесійну підготовку, підвищення її кваліфікації. основними повноваженнями і напрямками діяльності навчального закладу є:
– організація навчально-виробничого та навчально-виховного процесу, обрання форм та методів навчання, підготовка кваліфікованих конкурентноспроможних робітників, їх перепідготовка і підвищення кваліфікації, формування у них наукового світоогляду, творчого мислення, здійснення професійного навчання незайнятого населення;
– патріотичне виховання членів ТСОУ в любові до держави та Збройних Сил України, постійной готовності до захісту України, формвання високих людських якостей, національної свідомості, пропоганда серед населення Конституції і Законів України про захист Вітчизни
– розвіток і популярізація технічних і прикладних видів спорту, організація та участь в змаганнях, проведення спортивно-масових заходів.

Автошколы Болградський РСТК ТСОУ - Услуги и цены

Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Болградський РСТК ТСОУ. Будьте первым!

app-romo app-romo