Автошкола ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Ковель, Театральна, 34

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Ви хочете навчитися керувати автомобілем? Вас цікавлять автошколи Ковеля? До Ваших послуг надійна і недорога автошкола «Ковельська технічна школа»!

Ковельська технічна школа, ТСОУ пропонує Вам пройти курси водіння в Ковелі.

Проводиться підготовка водіїв категорій В, С, Д, Е.

Наша автошкола - це можливість не тільки швидко, але і ефективно вивчити правила безпеки дорожнього руху. Завдяки персональному підходу до кожного клієнта та сучасній методиці навчання, навчитися безпечному руху.

Завдання автошколи - це не тільки дати теоретичні та практичні знання нашим учням, але і застосувати їх у практиці, допомогти їм подолати свій страх і невпевненість за кермом.

Керування автомобілем завжди пов'язане з певним ризиком - ймовірність виникнення нештатних ситуацій на дорозі дуже велика. Як керувати автомобілем, раптом опинився на слизькій дорозі? Як поводитися у випадку поломки автомобіля або виникнення ДТП? Що робити, якщо заглухли на переїзді, сил зіштовхнути машину немає і допомоги чекати нізвідки? Зрештою, що у автомобіля під капотом? Всьому цьому можна навчитися на наших практичних семінарах.

Всі, хто прийшов до нас на навчання, потрапляють в чуйний і добродушний колектив професійних інструкторів з водіння. З першого заняття досвідчені інструктори підберуть для Вас індивідуальну програму навчання.

Якщо ж Ви новичок, наші інструктора грамотно і професійно підготують Вас до першого виїзду на дорогу, повідають про всі нюанси водіння, навчать невимушено і швидко виходити зі складних ситуацій, допоможуть впоратися зі стресом за кермом.

Навчання водінню в місті - це головна частина навчання в нашій автошколі.

Зрозуміло, за час практичних занять ми не можемо зробити з вас досвідченого водія: в принципі, ми й не ставимо перед собою такого завдання. Наше завдання - зробити так, щоб після отримання водійського посвідчення ви могли тверезо оцінювати свої здібності і безпечно отримувати досвід водіння.

Для того щоб досягти цього результату, наші інструктори намагаються зробити так, щоб учні потрапили в різні дорожні ситуації на різних ділянках доріг з різною інтенсивністю руху. Це дозволяє своєчасно виявити і усунути недоліки техніки, не чекаючи, поки вони стануть елементом індивідуального стилю водіння. Такий підхід цілком виправдовує себе: при серйозному ставленні до навчання наші курсанти успішно здають іспит в ДАІ і водять власні або робочі автомобілі - зазвичай без пригод. У нашій школі Ви отримаєте необхідні знання, які дозволять Вам безпечно керувати автомобілем в складному міському циклі, впевнено паркуватися і не губитися в критичних ситуаціях.

Другие компании рядом
г. Ковель, Волынская область, вул. Театральна, 34
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании ТСОУ. Будьте первым!

app-romo app-romo