Такси 2444

При звонке или визите в компанию Такси 2444, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Киев, <p> <b>г.Киев ул Чудновского д.5 оф.64</b> </p>

Время работы
Выходной
09 :00 -19 :00
09 :00 -19 :00
09 :00 -19 :00
09 :00 -19 :00
09 :00 -19 :00
Выходной
Выходной
Ваша компания?

Авто-няня, Аренда автобуса, Аренда микроавтобуса, Корпоративное такси, Курьерская доставка, Личный водитель, Онлайн заказ, Такси на день, Трезвый водитель, Частные перевозки

Повод
В аэропорт, За город, На дачу, На ЖД вокзал

Опции и удобства
Круглосуточное, Перевозка документов, Перевозка животных, С детским креслом, Фиксированная цена

Дополнительная информация
Компанія «Таксі 24-44» пропонує послуги таксі в Києві, Одесі та Львові. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте найлояльніші тарифи в поєднанні з високим рівнем сервісу. Завдяки досить лояльній ціновій політиці «Таксі 24-44» дає можливість користуватися послугами таксі без обмежень!

Професійний водій виконає ваше замовлення максимально швидко, а поїздка буде комфортною та безпечною. Великий парк автомобілів дає можливість скоротити час подачі, а це означає те, що вам не доведеться витрачати час на тривале очікування.

Завдяки таким можливостям як мобільний додаток і онлайн замовлення на сторінках нашого сайту ви можете заздалегідь прорахувати вартість поїздки. Це досить зручно при плануванні майбутніх витрат на поїздки в таксі.

Замовити таксі в Києві, Одесі та Львові ви можете за коротким номером 24-44 (callback), звернувшись до одного з наших операторів, а також скористатися мобільним додатком або формою онлайн замовлення на сторінках сайту.

Другие компании рядом
г. Киев, Киевская область, Киев
г. Киев, Киевская область, ул. Чупринки 5
г. Киев, Киевская область, Киев
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании 2444. Будьте первым!

app-romo app-romo