Історія змін автомобіля Рено Меган

Розробка Рено Меган розпочалася ще в 1990 році, але далі концепту автівки та трьох моделей в зменшеному в 4 рази розмірі справа не дійшла. Нова спроба випуску авто розпочалася в 1992 році, але і тоді далі прототипів не дійшло. Вперше модель була представлена лише в 1995 році, а зараз охочих купити Renault Megan немало і в Україні. Оголошення про продаж можна знайти на OLX, де представлені ці авто всіх 4-х поколінь.  

Рено Меган I та II

Історія змін автомобіля Рено Меган

Перше покоління отримало добре пізнаваний образ завдяки формі капота, яка нагадує дзьоб птаха. Насправді перше покоління лише зовні відрізнялося від знятої з випуску Renault 19. Використовувалися ті ж двигуни, підвіска, МКПП. Перше покоління пройшло невеликий фейсліфтинг: змінилася решітка радіатора та підвищилася загальна безпека машини. Друга фаза (після фейсліфтингу) першого покоління досі випускається в Аргентині.

Друга генерація випускалася з 2002 по 2009 рік. З 2005 року випускалася так звана друга фаза, для якої характерні:

  • нові фари;
  • оновлені задні вогні;
  • змінилася решітка радіатора;
  • оновилась панель приладів;
  • лінії кузова стали більш різкими.

Покупці моделі мали змогу вибирати між 5-ма бензиновими двигунами різної потужності та 2-ма дизельними.

Сучасний Меган

Історія змін автомобіля Рено Меган

Третє покоління (2008-2015) отримало ще більш сучасний дизайн, з’явилася версія — кабріолет. Як і попередні генерації, машина пройшла рестайлінг у 2012 та 2014 роках, але зміни ледве помітні: нові ходові вогні та оновлений бампер. У 2014 було змінено бампер, логотип став більшим, встановили нові фари.

Четверте покоління було презентоване у 2015 на автосалоні, а з 2016 успішно продається в Європі. Четверта генерація – надсучасне авто для міста. Одна з найбільш значущих переваг – високий рівень безпеки. Причому вона однаково висока як для тих, хто знаходиться в салоні, так і для пішоходів. Сучасні системи безпеки та електроніка дозволили отримати автомобілю 5 зірок з п’яти можливих. Тому якщо потрібен надійний та безпечний транспорт, краще за все звернути увагу на цю модель.

Автор: Виктор Королев
Просмотров: 1172 Опубликовано:
2021-08-30 13:32:38
Будь в курсе важных автоновостей:
Оставить комментарий

Пока никто не оставил комментариев. Будьте первым!

app-romo app-romo