Ринок автомобільного світла України трансформується, через об'єднання лідерів

Український ринок тюнінгу автомобільного світла зазнає суттєвих змін. Українська компанія AMS (AutoMotive Systems) заявляє, що разом із німецько-китайським концерном AOZOOM вони досягли згоди, що український ринок потребує особливої уваги. В результаті чого компанії уклали угоду про ексклюзивне партнерство двох торгових марок.  

AMS, AutoMotive Systems

Для того аби нівелювати конкуренцію брендів вони розробили лінійку світлодіодних автомобільних лінз. На офіційному сайті AMS йдеться про те, що лінзи розраховані на стабільну роботу в українських погодних умовах, та так аби робити подорожі більш комфортними та безпечними.

«Ми могли б написати, що кількість ДТП зростає з кожним днем, чи про те, як новини про ДТП на наших дорогах здатні налякати будь-кого. Патрульна поліція у своїх звітах постійно констатує збільшення аварій в сутінках та вночі, майже половина зіткнень відбувається саме в цей час. Стабільно працювати у широкому діапазоні температур. Ні холодна зима, ні тим паче спекотне літо не впливатимуть на якість роботи. Покращена вентиляція лінз дозволяє подовжити строк безвідмовної та якісної служби при стабільній яскравості та чіткості із гарантією на два роки.

Це сумна статистика, яка має досить конкретні причини: дороги в наших містах освітлені частково, на трасах стаціонарного освітлення часто немає взагалі», — йдеться у повідомленні на офіційному сайті AMS.

AMS, AutoMotive Systems

Нові лінзи отримали маркування Z у своїй назві. При цьому наголошуєтеся, що модельний ряд передбачає варіанти як для авто із рефлекторною, так і з лінзованою оптикою.

Також вони звертають увагу, що лінзи розроблені відповідно до умов ЄС, та сертифіковані до використання в Україні.

Будемо стежити за відгуками від українських водіїв, чи збігаються заявлені якості задекларованому покращенню.

Автор: Виктор Королев
Просмотров: 199 Опубликовано:
2021-07-06 15:48:08
Оставить комментарий

Пока никто не оставил комментариев. Будьте первым!

app-romo app-romo