Автошкола Жмеринський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Жмеринський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Винницкая область, Жмеринка, вул. Визволення, 20

Время работы
Прием закончен
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Жмеринський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Наша автошкола в Жмеринці – це професійна підготовка майбутніх водіїв, яка дозволить не тільки отримати водійське посвідчення, а й навчитись без наслідків виходити з небезпечних ситуацій на дорозі та зрозумівши причини виникнення аварійної ситуації не створювати їх у майбутньому.

У критичних ситуаціях на дорогах потрібні частки секунд, щоб прийняти вірне контраварійне рішення, для уникнення зіткнення та аварії на дорозі. В аварійних ситуаціях потрібна відпрацьована реакція і навички маневрування з урахуванням дій інших учасників дорожнього руху. Саме цього і навчають в нашій автошколі, адже наша головна мета – навчити Вас водити авто правильно і безпечно, щоб Ви впевнено відчували себе на дорозі.
Автошкола функціонує на базі колишнього ДОСААФ. Курс водіння складається із теоретичних занять та занять по водінню автомобіля.
У нас працюють тільки професійні інструктори. Проходячи навчання водінню в автошколі ДОСААФ, Ви потрапляєте в надійні руки справжніх майстрів навчання по керуванню автомобілем. Кожен з наших інструкторів має багаторічний досвід роботи. Після завершення навчання в автошколі, Ви будете вільно і комфортно почувати себе за кермом у будь-якій дорожній ситуації.
Після навчання в автошколі учні краще відчувають автомобіль, його габарити, позбуваються страху в важкому міському русі.

   

Другие компании рядом
г. Жмеринка, Винницкая область, вул. Визволення, 20
г. Жмеринка, Винницкая область, Жмеринка
Оставить отзыв
app-romo app-romo