Автошкола Жидачівський РСТК

При звонке или визите в компанию Автошколы Жидачівський РСТК, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Жидачев, м. Жидачів вул. Шевченка, 4 м. Ходорів вул. Чорновола, 22а

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Жидачівський РСТК на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

28 лютого 2019 р відновила свою роботу автошкола ТСО України . Готова з кожного бажаючого зробити справжнього професійного водія. В автошколі працюють нові кваліфіковані, креативні викладачі та майстри виробничого навчання, здатні на відповідальний підхід до кожного учня.
Класи автошколи знаходяться у м. Ходорові вул. Чорновола, 22а ( біля колишнього цукрового заводу) та м. Жидачеві вул. Шевченка, 4 ( біля пошти, центер міста). Заняття проводяться у другій половині дня.

Жидачівський РСТК ТСО України це організація яка постійно проводить навчання водіїв транспортних засобів кат. «А», «В», «С». Викладачі вміють доступно пояснити та донести інформацію до кожного учня. Щоб кожне заняння проходило із задоволенням.

Навчання проводяться у навчальних класах «ПДР та основ безпеки руху» суміщені«Будова та експлуатація траспортних засобів», які оснащені сучасним обладнанням: мультимедійною дошкою, електричним світлофором, планшетам для викладача та учнів, комплеклектами схем перехресть і майданів, макетів транспортних засобів, рульовим механізмом та приладами робочої гальмівної системи.

А також, фахівці Жидачівського РСТК ТСОУ навчать набути нових навиків та з легкістю керувати автомобілем. Водіння проводиться на спеціально підготовленних автомобілях:

  • SKODA RAPID,
  • RENAULT KANGOO,
  • OPEL ASTRA G,
  • ВАЗ 2107,
  • ВАЗ 2105,
  • ЗІЛ 130

З нами легко і швидко отримати посвічення водія. Ми чекаємо на Вас!

Автошколы Жидачівський РСТК - Услуги и цены

Оставить отзыв
app-romo app-romo