Автошкола Закарпатский облавтоучкомбинат

При звонке или визите в компанию Автошколы Закарпатский облавтоучкомбинат, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Закарпатская область, Мукачево, ул. Илоны Зрини, 51

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

На сьогоднішній день наша автошкола в Мукачево надає клієнтам кращі умови і організований підхід до вивчення Правил Дорожнього Руху і практичних занять з водіння. Організована програма теоретичної та високий рівень практичних занять допомагає легко скласти іспит на права в ДАІ.

Сучасні форми і методи навчання, які застосовують викладачі автошколи на заняттях з ПДР, самостійні заняття, все це дозволяє швидко і легко засвоїти навчальний матеріал, як в теорії, так і на практиці, роблять процес навчання більш цікавим і ефективним.

Класи нашої школи оснащені відповідно до вимог ДАІ та Міністерства освіти України і мають всі необхідні навчально-наочні посібники та сучасне презентаційне обладнання. Це дозволяє проводити кваліфіковану підготовку курсантів.

Теоретичні заняття включають вивчення правил дорожнього руху, розглядр спірних складних дорожніх ситуацій. Студентів готують до іспиту в ДАІ - комп'ютерного тестування. Також обов'язковий курс першої медичної допомоги при ДТП.

Пройти теорію це перший крок до успішного іспиту. Далі йдуть практичні заняття.

У ході навчання практичному водінню передбачено ряд занять на майданчику. На цих заняттях учні вивчають основи водійської майстерності, виконують вправи для іспиту. Також професійні майстри виробничого навчання навчать навичкам безпечної їзди в умовах інтенсивного міського руху за спеціально розробленим маршрутом.

Щоб записатися в автошколу, Вам потрібно просто зателефонувати нам або приїхати особисто, укласти договір, вибрати відповідний час і домовитися про оплату.

Другие компании рядом
г. Мукачево, Закарпатская область, Мира 30
Оставить отзыв
app-romo app-romo