Автошкола Закарпатский облавтоучкомбинат

При звонке или визите в компанию Автошколы Закарпатский облавтоучкомбинат, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Закарпатская область, Мукачево, ул. Илоны Зрини, 51

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

На сьогоднішній день наша автошкола в Мукачево надає клієнтам кращі умови і організований підхід до вивчення Правил Дорожнього Руху і практичних занять з водіння. Організована програма теоретичної та високий рівень практичних занять допомагає легко скласти іспит на права в ДАІ.

Сучасні форми і методи навчання, які застосовують викладачі автошколи на заняттях з ПДР, самостійні заняття, все це дозволяє швидко і легко засвоїти навчальний матеріал, як в теорії, так і на практиці, роблять процес навчання більш цікавим і ефективним.

Класи нашої школи оснащені відповідно до вимог ДАІ та Міністерства освіти України і мають всі необхідні навчально-наочні посібники та сучасне презентаційне обладнання. Це дозволяє проводити кваліфіковану підготовку курсантів.

Теоретичні заняття включають вивчення правил дорожнього руху, розглядр спірних складних дорожніх ситуацій. Студентів готують до іспиту в ДАІ - комп'ютерного тестування. Також обов'язковий курс першої медичної допомоги при ДТП.

Пройти теорію це перший крок до успішного іспиту. Далі йдуть практичні заняття.

У ході навчання практичному водінню передбачено ряд занять на майданчику. На цих заняттях учні вивчають основи водійської майстерності, виконують вправи для іспиту. Також професійні майстри виробничого навчання навчать навичкам безпечної їзди в умовах інтенсивного міського руху за спеціально розробленим маршрутом.

Щоб записатися в автошколу, Вам потрібно просто зателефонувати нам або приїхати особисто, укласти договір, вибрати відповідний час і домовитися про оплату.

Другие компании рядом
г. Мукачево, Закарпатская область, Мира 30
Оставить отзыв
app-romo app-romo