Автошкола в Кузнецовске

При звонке или визите в компанию Автошколы в Кузнецовске, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Ровенская область, Вараш, м-н Вараш, 40

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Рафалівська автошкола в Кузнецовську запрошує всіх бажаючих на навчання, проводить підготовку водіїв категорій А, А1, В, С, С1 D та перепідготовку водіїв категорій D, D1, CE, а також пропонує додаткове навчання для відкриття нижчих категорій (при наявності посвідчення водія) А, А1, В, С, С1, D1.

Умови навчання:

 1. Учень повинен відповідати вимогам законодавства у сфері допуску до навчання на курсах підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів (ПОЛОЖЕННЯ про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами).
 2. Автошкола забезпечує якість освіти в обсязі вимог державних стандартів професійно- технічної освіти. Призначає відповідальних викладачів, інструкторів з практичного навчання водінню, забезпечує необхідними навчальними та технічними засобами. Автошкола забезпечує безпечні та нешкідливі умови навчання.
 3. Учень повинен до початку занять здати в автошколу належно оформлені документи:

  • паспорт (пред'являється особисто)
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду
  • чотири фотокартки 3,5х4,5
  • медичну довідку (форма №083/о), необхідні для зарахування на курси та допуску до іспитів у ДАІ. Якщо з поважних причин учень не встигає здати документи до початку занять, йому дається десятиденний термін після їх початку.

 4. Учні повинні систематично відвідувати теоретичні, лабораторно-практичні заняття та практичне навчання водінню автомобіля, у відповідності з розкладом і графіками занять, затвердженими директором автошколи, добросовісно виконувати розпорядження викладачів та інструкторів з практичного водіння автомобілів.
 5. Учень повинен здійснити повну сплату вартості навчання не пізніше 3(третього) заняття з теоретичної підготовки. При відсутності повної оплати, а також несвоєчасній здачі документів, учень до практичного навчання керування автомобілем не допускається.
 6. Якщо учень припиняє навчання в період занять групи з власної ініціативи, кошти, внесені учнем за навчання, йому повертаються з вирахуванням понесених автошколою витрат.
 7. Якщо учень з будь-яких причин не з'явився на планові іспити, чи був до них не допущений, допуск до повторних іспитів відбувається за згодою директора автошколи.
 8. Автошкола у разі нездачі учнем іспитів у реєстраційно - екзаменаційному підрозділі Державтоінспекції МВС відповідальності перед учнем не несе та кошти за навчання не повертає. Питання додаткової підготовки учня, що не склав іспит у реєстраційно-екзаменаційному підрозділі Державтоінспекції МВС, вирішується в індивідуальному порядку за його заявою.
 9. Якщо учень не відвідував теоретичні та практичні заняття більше ніж 30% від загальної кількості годин навчання, то до складання іспитів не допускається і сплачені ним кошти не повертаються. При не здачі необхідних документів чи їх невідповідності встановленим зразкам, учень допускається до занять за згодою директора.
 10. В випадку зриву заняття по практичному водінню автомобілем з вини учня (неявка його на водіння), заняття вважається проведеним. Додаткове заняття проводиться за додаткову оплату, згідно тарифів автошколи.

Ціни:

 • А1 – 300 грн.
  А – 300 грн.
  В – 2500 грн.
  С1 – 2500 грн.
  С – 2500 грн. (У вартість навчання входить вартість палива!)

Перепідготовка водіїв в Кузнецовську:

 • D1 – 600 грн.
  D – 800 грн.
  ВЕ – 500 грн.
  С1Е – 500 грн.
  СЕ – 500 грн. (Навчання проходить на паливі замовника!)

20-ти годинні курси водіння для відкриття нижчих категорій:

 • А1 – 300 грн.
  А – 300 грн.
  В – 300 грн.
  С1 – 400 грн.
  С – 400 грн.
  D1 – 400 грн. (Навчання проходить на паливі замовника!)

Тривалість навчання:

 • А1, А – 5 тижнів;
  В – 8-10 тижнів;
  С1, С – 10 тижнів;
  D1, D – 8 тижнів;
  ВЕ, С1Е, СЕ – 6 тижнів.

Заняття розпочинаються по мірі комплектації груп. За час навчання з учнями проводяться теоретичні заняття, практичне навчання водінню та внутрішні іспити, які є допуском до іспитів у ВРЕР ДАІ.

Другие компании рядом
г. Вараш, Ровенская область, м-н Перемоги, 23
г. Вараш, Ровенская область, Вараш
Оставить отзыв
app-romo app-romo