Автошкола Третій Такт

При звонке или визите в компанию Автошколы Третій Такт, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Львов, Ст. Бандери, 11

Как добраться

у приміщенні середньої школи № 3

Время работы
Прием закончен
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Ми впевнені, що наша автошкола допоможе вам навчитися вільному водінню транспортного засобу, зробить вас безпечним учасником дорожнього руху. Ми прагнемо змінити стиль життя людини, зробивши її зручніше. Ми допомагаємо кожному бажаючому пристосуватися до сучасного темпу життя, забезпечуючи його необхідними навичками водіння автомобіля.

Наша автошкола поставила собі основне завдання - забезпечити українське суспільство високопрофесійними водіями.

Щоб бути грамотним водієм, необхідно пройти навчання в автошколі. Кількість автомобілів на дорогах у Львові швидко збільшується, тому дуже важливо навчитися відчувати себе упевнено за кермом і вміти уникнути аварійної ситуації.

Багато хто вважає, що автошкола є лише обов'язковим етапом для отримання водійських прав. Дійсно, багато навчальних закладів такого роду працюють за конвеєрною схемою, не особливо дбаючи про знання, навички і вміння випускників. А критерієм успішності є лише кількість отриманих посвідчень. Саме тому ми постійно бачимо на дорозі невмілих, неосвічених і некультурних водіїв.

Автошкола "Третій Такт" працює зовсім по іншому. Ми знаємо зміст слова освіта і навчання і намагаємося сформувати відповідальних водіїв. Для цього наші педагоги постійно розробляють нові авторські курси: вони чудово розуміють, що сьогодні монотонне бубоніння лектора ніхто слухати не буде. Курс потрібно проводити динамічно, цікаво і захоплююче.

Наша головна мета - навчити людей так відчувати автомобіль, щоб закінчення курсів не стало початком справжнього навчання, а дало можливість кожному легко влитися в загальний потік автомобілів, що рухається по місту. Найважливіше завдання інструкторів полягає в тому, щоб позбавити майбутніх водіїв від страху перед жвавими вулицями, жаху перед можливістю заїхати не туди або не зуміти вчасно зупинитися, вселити в курсанта спокій і впевненість у тому, що він зможе потрапити у визначене місце вчасно.

У нашій автошколі працюють тільки кваліфіковані викладачі та майстри, які пройшли підготовку в спеціальних установах і мають відповідні посвідчення. Але, як відомо, для того, щоб грамотно і доступно пояснити матеріал, недостатньо одних тільки професійних знань, необхідний індивідуальний підхід до кожного, що є однією з основних завдань автошколи.

Другие компании рядом
г. Львов, Львовская область, м.Турка, вул.Галицька,2
г. Львов, Львовская область, І.Чмоли,2
г. Львов, Львовская область, Зелена, 147/2
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Третій Такт. Будьте первым!

app-romo app-romo