Автошкола ТОВ "Технічний ліцей"

При звонке или визите в компанию Автошколы ТОВ "Технічний ліцей", сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Житомирская область, Коростень, вул. С. Кемського 68

Как добраться

вул. С. Кемського 68 - минула Жовтнева 68

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Якщо Ви збираєтесь пройти курс навчання водійському мистецтву з метою, аби відчувати себе за кермом впевнено, одержати всі необхідні навички і знання, ми раді запропонувати Вам наші послуги!

Навчання в нашій автошколі – це гарантований базис для набуття навичок безпечної і грамотної їзди. З першого дня самостійного перебування за кермом наші випускники відчувають себе впевнено, адже всі необхідні навички в них для цього є. Наші інструктори готують слухачів до реальної дорожньої ситуації, коли дотримання ПДР не завжди є основним пріоритетом. Навчальний заклад підходить до кожного учня індивідуально, враховує його потреби і побажання, також гарантує якісне навчання і набуття необхідних навичок.

В автошколі в наявності є комп’ютерні класи з сучасними навчальними та екзаменаційними програмами для вивчення правил дорожнього руху, основ безпеки водіння, медичної підготовки та правових питань.Понад лекційні заняття, слухачі мають можливість перегляду тематичних відео уроків за допомогою мультімедійних установок, а також індивідуально працювати за комп’ютерами, з метою кращого закріплення одержаних знань. Навчання здійснюється за затвердженою державною програмою. Викладачі нашої автошколи, які мають великій досвід роботи з підготовки водії транспортних засобів, володіють оригінальними методиками навчання, допоможуть Вам засвоїти навчальний курс, необхідний для успішної здачі екзаменів та одержання посвідчення водія.

Теоретичні заняття проводяться з понеділка по п'ятницю в вечірній час з 17-00 до 20-30.
Практичні заняття починаються одночасно з теоретичними заняттями: перші заняття проводяться на автодромі, а далі на вулицях міста в робочі дні з 08-00 до 18-00.

Автошкола здійснює підготовку водіїв категорій «А1»,«А»,«В»,«С»,«СЕ», «D1» «D» а також перепідготовку (підвищення кваліфікації) з категорії «С» на категорію «В».

Другие компании рядом
г. Коростень, Житомирская область, вул. Шевченка 25
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании ТОВ "Технічний ліцей". Будьте первым!

app-romo app-romo