Автошкола Світлофор

При звонке или визите в компанию Автошколы Світлофор, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Львов, Вагонова, 21

Как добраться

орієнтир: вул.Любінська (будинок Меблів)

Время работы
Прием закончен
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Водити машину в наші дні вже далеко не розкіш, а необхідне вміння. За допомогою водійських прав легше знайти роботу, і, до речі, вибір вакансій стає більше, так як професій, де потрібно щось розвозити, привозити, відвозити - предостатньо. Сьогодні водіння автомобіля - це крок у благополучне майбутнє. Автошкола "Світлофор" допоможе вам здійснити цю мрію.

Теоретичні заняття водіння в автошколі.
Як і багато років тому, щоб отримати права, потрібно відучитися. У нашій автомобільній школі навчання триває близько двух з половиною місяців і включає в себе: теоретичні знання, отримані від викладачів, медичні знання з надання першої допомоги і, звичайно ж, практичні вміння їзди на машині. Навчаючись в автошколі, ви зрозумієте, що теоретична частина важлива не менше практичної частини, тому що більшість аварій відбувається не тільки тому, що водій не впорався з керуванням своєї машини або не розрахував її габарити, але й від незнання правил дорожнього руху. Правил дуже багато, і вони охоплюють практично всі ситуації, які можуть виникнути на дорозі: від можливих варіантів обгону - до зупинки на дорозі, у разі спущеного колеса. Тому ПДР необхідна частина в процесі отримання водійського посвідчення, така ж як школа водіння.

Перед тим, як піти на водіння, ви повинні пройти вступний курс у медицину, тобто павчитись надавати першу невідкладну допомогу. В ідеалі, цей курс повинен проводити лікар, але іноді проводять і самі викладачі. Багато хто з них водії з великим стажем, тому їх знання і вміння можуть бути дуже цінними, не менш цінні, ніж від професійного лікаря.

Практичне водіння.
Далі йде найскладніший процес у навчанні - це вміння поєднати отримані теоретичні знання та оволодіти самим головним навиком: водіння автомобіля. Коли вперше сідаєш в машину за кермо, здається, що школа водіння не навчить усього, так як це виглядає нереальним: і дивитися на дорогу і педалі не переплутати, і ПДР в голові прокручувати, а ще знати габарити своєї машини, щоб не «зачепити» кого-небудь не дай бог. Поки водіння машини не дійде до автоматизму, це завжди стрес. Але чи бачили ви коли-небудь, що водії зі стажем думають про синхронність рухів своїх рук і ніг? Ні, тому що саме це починає відбуватися на «автоматі» і з часом залишається час на розмови по телефону, прослуховування музики і на інші справи, якими займаються водії під час їзди на машині.

Другие компании рядом
г. Львов, Львовская область, Ст. Бандери, 11
г. Львов, Львовская область, вул.Свенціцького,7
г. Львов, Львовская область, с.м.т. Лопатин, вул. Центральная,30
Оставить отзыв
app-romo app-romo