Автошкола Світлофор

При звонке или визите в компанию Автошколы Світлофор, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Львов, Вагонова, 21

Как добраться

орієнтир: вул.Любінська (будинок Меблів)

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Водити машину в наші дні вже далеко не розкіш, а необхідне вміння. За допомогою водійських прав легше знайти роботу, і, до речі, вибір вакансій стає більше, так як професій, де потрібно щось розвозити, привозити, відвозити - предостатньо. Сьогодні водіння автомобіля - це крок у благополучне майбутнє. Автошкола "Світлофор" допоможе вам здійснити цю мрію.

Теоретичні заняття водіння в автошколі.
Як і багато років тому, щоб отримати права, потрібно відучитися. У нашій автомобільній школі навчання триває близько двух з половиною місяців і включає в себе: теоретичні знання, отримані від викладачів, медичні знання з надання першої допомоги і, звичайно ж, практичні вміння їзди на машині. Навчаючись в автошколі, ви зрозумієте, що теоретична частина важлива не менше практичної частини, тому що більшість аварій відбувається не тільки тому, що водій не впорався з керуванням своєї машини або не розрахував її габарити, але й від незнання правил дорожнього руху. Правил дуже багато, і вони охоплюють практично всі ситуації, які можуть виникнути на дорозі: від можливих варіантів обгону - до зупинки на дорозі, у разі спущеного колеса. Тому ПДР необхідна частина в процесі отримання водійського посвідчення, така ж як школа водіння.

Перед тим, як піти на водіння, ви повинні пройти вступний курс у медицину, тобто павчитись надавати першу невідкладну допомогу. В ідеалі, цей курс повинен проводити лікар, але іноді проводять і самі викладачі. Багато хто з них водії з великим стажем, тому їх знання і вміння можуть бути дуже цінними, не менш цінні, ніж від професійного лікаря.

Практичне водіння.
Далі йде найскладніший процес у навчанні - це вміння поєднати отримані теоретичні знання та оволодіти самим головним навиком: водіння автомобіля. Коли вперше сідаєш в машину за кермо, здається, що школа водіння не навчить усього, так як це виглядає нереальним: і дивитися на дорогу і педалі не переплутати, і ПДР в голові прокручувати, а ще знати габарити своєї машини, щоб не «зачепити» кого-небудь не дай бог. Поки водіння машини не дійде до автоматизму, це завжди стрес. Але чи бачили ви коли-небудь, що водії зі стажем думають про синхронність рухів своїх рук і ніг? Ні, тому що саме це починає відбуватися на «автоматі» і з часом залишається час на розмови по телефону, прослуховування музики і на інші справи, якими займаються водії під час їзди на машині.

Другие компании рядом
г. Львов, Львовская область, Пасічна, 49-А
г. Львов, Львовская область, М.Вовчка,21
г. Львов, Львовская область, Кв.Основ'яненко,4а
Оставить отзыв
app-romo app-romo