Автошкола Шаргородська АШ ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Шаргородська АШ ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Винницкая область, Шаргород, вул. Героїв Майдану, 294

Время работы
Работает 24/7
Автошколы Шаргородська АШ ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Шаргородська автомобільна школа ТСОУ – є професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію потреб громадян, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я.

Головним завданням є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках. .
Наш навчальний заклад акредитований в Головному сервісному центрі МВС України, і має Сертифікат про державну акредитацію та Ліцензію Міністерства освіти і науки України, на право підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних і мототранспортних засобів.
В автошколі працюють спеціалісти з теоретичного навчання, практичної їзди на авто-мототранспортних засобах, які володіють великим досвідом , знаннями і методичною майстерністю у підготовці. Всі вони пройшли атестацію в регіональному сервісному центрі МВС України та отримали атестати спеціаліста. Викладацька діяльність педагогічного складу нашої автошколи робить навчання водінню приємним, доступним і цікавим. Індивідуальний підхід до кожного учня.
Навчальні аудиторії обладнані сучасними плакатами, стендами, макетами, та всім необхідним обладнанням, для якісного подання необхідного теоретичного матеріалу для майбутнього водія. При вивченні будови автомобілів використовуються наочні макети і плакати, що дозволяють детально з'ясувати для себе будову і призначення того чи іншого вузла та агрегату автомобіля. Ми постійно удосконалюємо нашу навчально-матеріальну базу.
Всі вищевикладені фактори дозволяють Шаргородській автомобільній школі ТСОУ з високими якостями готувати водіїв авто-мототранспортних засобів, що підтверджується високим відсотком складанням іспитів і отриманням водійських посвідчень учнями нашої автошколи в сервісних центрах МВС України.
За час навчання Ви не просто пройдете курс підготовки, але й засвоїте нову професію ВОДІЙ.
Надіємося, що Ваше знайомство, котре розпочалось із ознайомлювальної інформації, буде мати продовження і в подальшому ми побачимо Вас в числі наших учнів.

   

Оставить отзыв
app-romo app-romo