Автошкола Рожищенський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Рожищенський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Рожище, вул. Пирогова, 21

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Рожищенський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Рожищенський районний спортивно-технічний клуб є професійно-технічним навчальним закладом Товариства сприяння обороні України першого атестаційного рівня, заснований Волинською обласною організацією Товариства сприяння обороні України у 1986 році.

Заклад входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів. здібностей, стану здоровя та базою оборонно-масової, навчальної і спортивної роботи в місті.
Головними завданнями Рожищенського районного спортивно-технічного клубу ТСО України є забезпечення права на здобуття громадянами професії, а також допрофесійну підготовку, підвищення їх кваліфікації.
Навчальний заклад функціонує на засадах власного Статуту, який розробляється на підставі діючого законодавства України, Статуту ТСО України, Положення і Типового Статуту професійно-технічного навчального закладу ТСО України та затверджується в установленому порядку.

Оставить отзыв
app-romo app-romo