Автошкола Рожищенський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Рожищенський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Рожище, вул. Пирогова, 21

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Рожищенський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Рожищенський районний спортивно-технічний клуб є професійно-технічним навчальним закладом Товариства сприяння обороні України першого атестаційного рівня, заснований Волинською обласною організацією Товариства сприяння обороні України у 1986 році.

Заклад входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів. здібностей, стану здоровя та базою оборонно-масової, навчальної і спортивної роботи в місті.
Головними завданнями Рожищенського районного спортивно-технічного клубу ТСО України є забезпечення права на здобуття громадянами професії, а також допрофесійну підготовку, підвищення їх кваліфікації.
Навчальний заклад функціонує на засадах власного Статуту, який розробляється на підставі діючого законодавства України, Статуту ТСО України, Положення і Типового Статуту професійно-технічного навчального закладу ТСО України та затверджується в установленому порядку.

Оставить отзыв
app-romo app-romo