Автошкола Рівненська АШ ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Рівненська АШ ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Ровенская область, Ровно, вул. Курчатова,1

Время работы
Выходной
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Рівненська АШ ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Рівненська автошкола ТСОУ існує з початку 1947 року. За високі показники в підготовці спеціалістів для Збройних Сил і народного господарства , та високі показники в спорті в 1978 році школа була нагороджена знаком за активну роботу ЦК ДОСААФ СРСР . В 1982 році автошколі було присвоєно звання зразкової учбової організації першій в нашій області .

В 1983 році за високі показники в підготовці спеціалістів для Збройних Сил було вручено перехідний Червоний Прапор Прикарпатського військового округу і присуджено І (перше) місце серед 48 шкіл зони Прикарпатського військового округу . Автошкола щорічно випускає понад 1000 спеціалістів за робітничими професіями : водіїв категорії «А1», «А», «В», «С1», «С», «Д», «ВЕ», «СЕ», водіїв по перевезенню небезпечних вантажів. В автошколі успішно розвиваються спортивні секції : автомобільна , стрілкова , радіоаматорів , картингу, автомодельного спорту , підводного полювання , собаківництва .
Сьогодні автошкола має в наявності потужну матеріально – технічну базу для підготовки водіїв всіх категорій .
В навчальному процесі використовуються сучасні комп'ютерні системи та техніка .
В Рівненській автошколі ТСОУ кабінети обладнані комп'ютерами, автопарк автошколи має мотоцикли, скутер, 18 легкових автомобілів, 5 вантажних автомобілів, автобус, 3 автопричіпи.
Досвідчені викладачі, майстри та інструктори водіння автомобіля допоможуть Вам здобути професію водій автотранспортного засобу.
Ціни найнижчі в нашому регіоні.

Другие компании рядом
г. Ровно, Ровенская область, смт Гоща, вул. Застав'я, 40
г. Ровно, Ровенская область, ул. Курчатова, 1
г. Ровно, Ровенская область, Мірющенка, 62
Оставить отзыв
app-romo app-romo