Автошкола Путивльський СТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Путивльський СТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Сумская область, Путивль, вул. Кузнечна 26

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Путивльський СТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Путивльський спортивно-технічний клуб ТСО України є закладом професійної (професійно-технічної) освіти Громадської організації «Сумська обласна організація Товариства сприяння обороні України» першого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійній (професійно-технічній) освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я.
Повне найменування:Путивльський спортивно-технічний клуб ТСО України є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в банках, штамп, печатку, проводить підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів відповідно до сертифікату про державну акредитацію закладів, виданого сервісним центром МВС України.

Навчальний заклад має сучасну матеріально технічну базу, обладнану відео спостереженням по всій території та у приміщеннях. Підготовка кандидатів у водії проводиться у навчальних класах, які обладнані комп'ютерною технікою, інтерактивними засобами навчання, стендами, макетами та наочними посібниками. Отримавши ази теоретичної підготовки, слухачі опановують практичний курс підготовки водіння разом з досвідченими інструкторами з індивідуального навчання водінню на сучасних автомобілях, мотоциклах, мопедах. Перші заняття водіння проводяться на майданчику для початкового водіння транспортними засобами а у подальшому – з виїздом у смугу інтенсивного руху.

Теоретична підготовка проводиться у денний та вечірній час.
Практичні заняття – у зручний для кандидата у водії час, згідно визначених ліцензійних програм.

Наш колектив чекає вас на навчання,
Де ви завжди отримаєте теплу і професійну підтримку!
Вам допоможуть оформити всі необхідні документи, підгогтуватися на високому рівні і здати іспити.

У нашому навчальному закладі існують свої традиції по проведенню заходів різного формату спрямованих на формування поваги, гідності, пошани до героїчних вчинків українського народу та увіковічення пам'яті Героя Радянського Союзу С.В.Руднєва – голови Путивльської Ради ТСОавіахім, одного із керівників партизанського руху на Україні.

Прослухати цікаві екскурсії ви маєте змогу, відвідавши музей с.В.Руднєва у нашому закладі!
Спортивно-технічний клуб тсо україни тісно співпрацює з освітніми закладами міста та району, проводячи заняття по безпеці руху (вік значення не має) із залученням патрульної поліції.
Ми раді бачити вас
Кандидатами у водії нашого навчального закладу, слухачами на заняттях по безпеці руху та відвідувачами музею партизанської слави

Оставить отзыв
app-romo app-romo