Автошкола НЗГО «Київська аш ТСОУ»

При звонке или визите в компанию Автошколы НЗГО «Київська аш ТСОУ», сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Киев, В.Гетьмана 27

Время работы
Выходной
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы НЗГО «Київська аш ТСОУ» на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

19 квітня 1949 був заснований автомотоклуб, який в 1977 році реорганізували в Київську автомобільну школу ДТСААФ, а з 1991 року в Київську автошколу ТСО України. У 1998 році Київській міській автошколі ТСО України присвоєно статус професійно-технічного закладу.

Київська автошкола ТСОУ має ліцензію Міністерства освіти і науки України АЖ №090027, сертифікат державної акредитації ДДАІ № 003064 Міністерства внутрішніх справ України, які надають право готувати водіїв транспортних засобів категорії А, В, С, Д, CE.
Школа перебуває в зручному місці розташування, в Солом'янському районі міста Києва по вулиці Вадима Гетьмана, 27. Проводити підготовку і перепідготовку водіїв транспортних засобів всіх категорій дозволяє сучасна матеріально-технічна база, а також наявність власного навчального автомобільного майданчика для відпрацювання всіх практичних елементів, пов'язаних з водінням автомобіля.
До Ваших послуг наш навчальний заклад надає класи для теоретичних занять, обладнані комп'ютерною технікою, інтерактивними засобами навчання, наочними посібниками, стендами і макетами. Наявність в кожному класі кондиціонерів дозволяє навчатися комфортно в будь-який час року. А допоможуть Вам у цьому викладачі вищої категорії з великим досвідом роботи і знанням своєї справи.
Вступивши в нашу автошколу, Ви будете відчувати на всіх етапах навчання теплу і професійну підтримку всього нашого колективу. Вам допоможуть оформити всі необхідні документи, підготуватися на високому рівні і здати заліки та іспити.
Отримавши теоретичні ази, Ви приступите до водіння з інструкторами практичного навчання, які мають вищу категорію, великий досвід водіння і навчання курсантів. На сучасних автомобілях з механічною коробкою передач перші Ваші метри водіння пройдуть на індивідуальному майданчику для навчання, а в подальшому з виїздом в смугу інтенсивного руху.
Протягом багатьох років Київська автошкола ТСО України перебуває в трійці кращих автошкіл міста. Матеріальна база, педагогічний склад і колектив автошколи день у день працюють над удосконаленням рівня підготовки і це дозволяє мати високий рейтинг серед інших автошкіл. Ми раді будемо бачити Вас в числі наших курсантів та докладемо всі свої сили і знання для того, щоб ваша підготовка і загальне враження від навчання були на високому рівні!

Автошколы НЗГО «Київська аш ТСОУ» - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Киев, Киевская область, Заболотного 70А
г. Киев, Киевская область, Вадима Гетьмана, 27
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании НЗГО «Київська аш ТСОУ». Будьте первым!

app-romo app-romo