Автошкола Новоселицька АШ ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Новоселицька АШ ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Черновицкая область, Новоселица, вул.Шевченка 53

Время работы
Выходной
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Новоселицька АШ ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Новоселицька автомобільна школа – це навчальний заклад Товариства сприяння обороні України. Заклад створений у 1964 році був філіалом Чернівецького авто-мото клубу ДТСААФ.
Правовий статус – юридична особа. У своїй діяльності навчальний заклад керується Статутом та іншими нормативно-правовими актами.

Відповідно до Статуту та фактичного спрямування роботи автошкола займається освітньою діяльністю з професійної підготовки та підвищення кваліфікації водіїв за 10 категоріями, а саме:
– основна підготовка – "А", "А1" (код професії 8321 «Водій мототранспортних засобів»), "В", "С", "С1" (8322 «Водій автотранспортних засобів»);
– перепідготовка (підвищення кваліфікації) – "С", "С1", "Д", "Д1", "СЕ".
Автошкола розміщена у власному навчально-адміністративному дво-поверховому корпусі, має приміщення для лабораторно-практичних занять, автомобільні гаражі та інші допоміжні споруди та приміщення.
Навчальний процес в навчальному закладі забезпечують12 педагогічних працівників: 5 майстрів виробничого навчання водіння, 4 викладачів, 3 інструктори з водіння. У навчальному закладі навчально–виховний процес здійснюється державною мовою. Зміст навчального процесу та тривалість навчання у закладі визначається навчальними планами і програмами, які розроблені на основі ДСПТО (Державні стандарти професійно-технічної освіти).

   

Оставить отзыв
app-romo app-romo