Автошкола МСТК КМО ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы МСТК КМО ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Киев, Щербаківського, 45А

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы МСТК КМО ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Автошкола «МСТК» Київської міської організації ТСО України заснована у 1973 році. За час її існування було підготовлено понад 20 000 водіїв автотранспорту різних категорій. Серед випускників, що закінчили нашу школу, є відомі журналісти В. Сараула (телеканал «СТБ») та О. Мацюцька (телеканал «1+1»), а також бронзовий призер Сіднейських Олімпійських ігор з легкої атлетики О.Говорова, співачка Є. Власова та музиканти популярного гурту «Гайдамаки».

Навчання в нашій школі проводиться згідно з Держстандартами ПТО, підтверджено ліцензією МОН України. Викладачі та інструктори мають Атестати ДАІ.
У нас працюють виключно досвідченні викладачі з великим досвідом роботи та високої кваліфікації. Наша мета, щоб після закінчення автошколи, Ви не відчували себе новачками на дорогах, а могли впевнено керувати автомобілем й оцінювати будь-які дорожні ситуації, на рівні досвідченого водія!

Слухачі студіюють водійську науку протягом 1,5-2,5 місяців, в залежності від категорії підготовки чи перепідготовки. Весь цей час вони вивчають правила дорожнього руху, основи його безпеки та надання першої медичної допомоги. Все спрямовано на якісну підготовку водіїв.

Навчальні класи оснащені мультимедійною технікою, комп'ютерами з відповідними навчальними програмами. Практичні заняття з навчання водінню проводяться на автомобілях з механічною коробкою передач.

Для того, щоб майбутні водії не помилилися у своєму виборі, ми проводимо своєрідні «Дні відкритих дверей» – запрошуємо відвідати наші офіс і класи з метою особисто впевнитися в нашому професійному підході до підготовки, ознайомитися з сучасною матеріально-технічною базою.

Автошколы МСТК КМО ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Киев, Киевская область, улица Северная, 8
г. Киев, Киевская область, улица Княжий Затон 16Б, 17 этаж, офис 77
г. Киев, Киевская область, смт.Ставище Незалежності 11
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании МСТК КМО ТСОУ. Будьте первым!

app-romo app-romo