Автошкола Миколи Пелешка

При звонке или визите в компанию Автошколы Миколи Пелешка, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Ровенская область, Ровно, Осипова, 28/3

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Автошкола Миколи Пелешка - це школа правильного керування автомобілем. Тут вважається, що кожен водій повинен бути професіоналом у своїй справі, не залежно від того, як давно він за кермом. Адже відчувати себе комфортно і впевнено на дорозі не завжди під силу навіть досвідченому водієві. Тому всьому, що потрібно на дорозі, Ви можете навчитися у Миколи Пелешка - майстра спорту України з автомобільних перегонів.

У його методиці - понад 30-ти річний водійскій досвід, професіоналізм автогонщика, який показував найвищі результати на Чемпіонатах СРСР, України та міжнародних змаганнях, а також досвід підготовки за методикою КДБ, що не має аналогів у світі. Йому довіряють провідні бізнесмени та зірки спорту і шоу-бізнесу, він особисто готував водіїв для роботи в Кабінеті міністрів та адміністрації Президента України.

Микола Пелешко допоможе Вам швидко відчути кермо та знайти спільну мову з автомобілем, Ви зможете придбати практичні навички керування автомобілем в екстремальних ситуаціях, удосконалювати прийоми управління та координацію дій за кермом, заздалегідь прогнозувати аварійні ситуації на дорозі, уникати зіткнення з раптово з'явилося перешкодою, відточити відчуття габаритів автомобіля, вивчити варіанти гальмування, екстреної зупинки, маневрування та багато іншого з курсу контраварійного, екстремального водіння.

Навчитися правильно управляти автомобілем може кожен, не залежно від стажу водіння. Девіз автошколи: «Немає поганих учнів, є погані інструктора». Ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви відчували себе комфортно і впевнено за кермом, тому що в Автошколі Пелешка вітається виключно індивідуальний підхід до навчання.

Наша головна мета - психологічно підготувати Вас до непередбачених ситуацій, які можуть виникнути на дорозі, та відпрацювати до рівня рефлексів правильні дії в сформованих екстремальних обставинах. Все наочно, коротко, доступно і по справі. Адже для водія немає кращого подарунка, ніж безпека!

На заняттях ні в якому разі не вчать лихачить за кермом, а навпаки, допомогають вам:

  • зробить водіння більш впевненим, обдуманим і безпечним;
  • отримати навички професійного управління автомобілем;
  • підняти на новий рівень свої водійські можливості;
  • навчитися уникати аварійних ситуацій на дорозі і краще розуміти поведінку вашого автомобіля;
  • навчитися екстремальному водінню;
  • відчувати себе за кермом вашого автомобіля максимально комфортно і впевнено.

По закінченні курсу будь-який водій відчує різницю між звичайним водінням і безпечним! Мокрий асфальт, ожеледиця і замети більше не будуть страшними, так як у нас Ви придбаєте необхідні навички керування автомобілем в екстремальних умовах. «Унікальна автошкола Пелешка» стане цінним подарунком, давши можливість довести майстерність до досконалості.

Другие компании рядом
г. Ровно, Ровенская область, Мірющенка, 62
г. Ровно, Ровенская область, ул. Курчатова, 1
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Миколи Пелешка. Будьте первым!

app-romo app-romo