Автошкола Луцька аш ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Луцька аш ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Луцк, пр-т Перемоги, 1а

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Луцька аш ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Луцька професійна зразкова автомобільна школа Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) директор – Прокоф'єв О.С.. - один з найстаріших закладів такого профілю на Волині і користується заслуженим авторитетом. Незважаючи на те, що в кожному районі є по декілька приватних навчальних закладів, де теж навчають водійському ремеслу, люди йдуть до навчальних закладів ТСОУ насамперед через гарну професійну водійську підготовку, яку тут можна отримати під орудою досвідчених викладачів і майстрів водіння.

Сьогодення нашої автошколи – це професійний, закоханий у власну справу колектив, наполегливий та цілеспрямований керівник, потужна навчальна база, новітні навчальні технології та сучасний автопарк, що постійно оновлюється. Навчально-матеріальна база не може залишатися незмінною. З часом змінюються вимоги до організації навчально-виховного, виробничого процесів, вводяться нові Державні стандарти, інші нормативні акти; застарілі моделі транспортних засобів замінюються сучасними, з'являються більш досконалі технічні засоби навчання. Постійно вдосконалюється навчально-матеріальна база, оновлено на сучасний лад кабінети і лабораторії. Ми провели значну роботу щодо приведення автопарку, автодрому первинного водіння у належний стан.

Наші викладачі досконало знають матеріал, постійно вчаться самі і здатні передати слухачам школи усвідомлення важливості і необхідності наполегливого навчання професії водія, мобілізувати їх творчі сили на повне сприйняття і максимальне оволодіння великим за об'ємом навчальним матеріалом за короткий час, а наші інструктори не просто покажуть як керувати автомобілем, а наполегливо і дотошно доведуть до автоматизму рухи рук і ніг, навчать слідкувати за дорогою, відчувати стрімкість руху на магістралі, швидко оцінювати дорожню ситуацію, розуміти автомобіль і його стан.

Знання, отримані в нашій школі, будуть надійною опорою і вірно служитимуть водіям на дорогах України, Європи, та, зрештою, й усього світу!

Автошколы Луцька аш ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Луцк, Волынская область, ул. Победы, 1a
г. Луцк, Волынская область, ул. Глушец, 49
г. Луцк, Волынская область, пр-т Перемоги, 1а
Оставить отзыв
app-romo app-romo