Автошкола Летичівський СТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Летичівський СТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Хмельницкая область, Летичев, Героїв Крут 35

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Летичівський СТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Летичівський спортивно технічний клуб Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України – є професійно-технічним закладом установленого атестаційного рівня , заснований на власності ТСО України і входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України.

Головним завданням навчального закладу є забезпечення права громадян на професійне навчання відповідно до їх покликання, інтересів та здібностей.

Для якісної підготовки водіїв автотранспортних засобів клуб має сучасну навчально-матеріальну базу, яка постійно удосконалюється. Для проведення занять клуб має 5 кабінетів теоретичної підготовки, майданчик для навчання водінню автомобілів, автомобільний транспорт. Підготовка водіїв ведеться за навчальними планами та програмами, розробленими на на основі державного стандарту професійно - технічної освіти.

Наявний стан навчально-матеріальної бази, кадровий склад, навчально- методичне забезпечення та плани по їх розвитку дозволяють Летичівському РСТК ТСОУ забезпечити якісну підготовку фахівців .

Оставить отзыв
app-romo app-romo