Автошкола Лебединський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Лебединський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Сумская область, Лебедин, вул. Шевська 6

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Лебединський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Лебединський РСТК ТСО України – це професійно-технічний навчальний заклад, що здійснює підготовку водіїв автотранспортних засобів. Заснований в 1995 році розпорядженням голови Лебединської районної Ради народних депутатів.
В Лебединському РСТК навчання проводиться згідно державних стандартів та програм.Навчальний заклад для проведення теоретичних занять має два кабінети"Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху"і "Будови й експлуатації автомобіля, будови мототранспортних засобів, охорони праці".

Для надання практичного навчання водінню навчальний заклад має 4 учбові автомобілі, легковий причеп, мопед та учбовий мотоцикл.Початкове водіння проводиться на майданчику, який укомплектований необхідними елементами для навчання. Після отримання необхідних початкових навичок керування транспортним засобом навчання проводиться на автомобільних дорогах та в реальних умовах міста, згідно затверджених маршрутів.

Навчальний заклад забезпечений досвідченими викладачами та інструкторами з індивідуального навчання волінню, які мають великий досвід роботи, відповідну освіту та атестати спеціаліста, отримані в Регіональному сервісному центрі МВС у Сумській області. Навчання проводиться на комерційній основі.

Автошколы Лебединський РСТК ТСОУ - Услуги и цены

Оставить отзыв
app-romo app-romo