Автошкола Кіровський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Кіровський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Днепропетровская область, Днепр, вул.Княгині Ольги, буд.1

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Кіровський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Навчання включає теоретичні та практичні заняття. Теоретичні заняття проводяться по правилах дорожнього руху, основах безпеки дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, будові автомобіля, а також з етики водія транспортного засобу. Водіння проходить на майданчику, та на спеціально затверджених маршрутах руху для учбових автомобілів.

На практичних заняттях, з досвідченими та висококваліфікованими інструкторами Ви набудете таких навичок водіння, які залишаться з Вами назавжди. Спеціалісти з навчання водіння нашої автошколи з задоволенням поділяться своїм багаторічним досвідом та навчать Вас керувати транспортним засобом на рівні професіонала. Вони готові зробити з кожного, хто навчається, першокласного водія. Графік занять з водіння складається індивідуально, виходячи з можливості учня.
Інструктори Кіровського районного спортивно-технічного клубу – істинні фанати своєї справи. Вони спокійно та доступно зможуть поясняти всі Ваші недоліки в водінні. Інструктори дуже уважні на дорозі, допомагають уникнути ДТП, в яке потрапити недосвідченому водію-учню, відповідно – великий ризик. Нашим інструкторам дійсно важливо навчити Вас саме ВОДИТИ, а не просто здати іспит в ТСЦ.
Отже, хто дійсно хоче навчитися водінню автомобіля, одержати добру практику та тверді знання, хто не хоче викидати гроші на вітер – тим до нас!
Приходьте – і Ви особисто в цьому упевнитесь!

Автошколы Кіровський РСТК ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Днепр, Днепропетровская область, Теплична 15
г. Днепр, Днепропетровская область, смт. Царичанка, вул. Базівська, 1
г. Днепр, Днепропетровская область, смт. Солоне, вул. Терентьєва, 39
Оставить отзыв
app-romo app-romo