Автошкола Христинівський РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Христинівський РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Черкасская область, Христиновка, Святопокровська , 36-а

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Христинівський РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Христинівський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, як професійно-технічний навчальний заклад першого атестаційного рівня, є правонаступником Христинівського районного спортивно-технічного клубу Добровільного Товариства сприяння Армії, Авіації, Флоту (ДТСААФ), який був створений у 1966 році рішенням організації комітету Добровільного Товариства Сприяння Армії, Авіації, Флоту(ЧО ДТСААФ) постановою бюро від 30.03.1966 року.

Головним завданням спортивно-технічного клубу є забезпечення права громадян України на професійне навчання, підготовку робітничих кадрів, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

Христинівський спортивно-технічний клуб має сучасну матеріально-технічну базу та навчально-методичне забезпечення, що гарантують належний рівень професійно-технічного навчання.

Оставить отзыв
app-romo app-romo