Автошкола Хорольська аш ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Хорольська аш ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Полтавская область, Хорол, Незалежності(К. Маркса), 86/1

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Отправить сообщение
Ваша компания?

Хорольська автошкола сьогодні –це перш за все викладачі, майстри начання керуванню, які докладають максимум зусиль та досвіду для якісної підготовки слухачів та учнів. За їх плечима роки напруженої та плідної праці, тисячі випускників, які впевнено їздять дорогами України та світу. Ми намагаємося йти в ногу з часом, переоснащуємось, зміцнюємо матеріальну базу, набуваючи нових знань та навиків разом із стрімкими кроками технічного прогресу. Ми вважаємо навчання водіїв важливою частиною сучасної освіти, тому пропонуємо високий рівень викладання, дотримання державних стандартів професійно-технічної освіти з навчання водіїв транспортних засобів.

Проходять роки і водіям доводиться стикатися із введенням нових дорожніх знаків, дорожної розмітки, змінами у правилах дорожного руху, на цей випадок наш навчальний заклад пропонує проходження двадцятигодинних курсів з перепідготовки водіїв.
Матеріально-технічна база закладу та викладацький рівень дозволяють проводити підготовку на категорії «А1», «А», «В», «СЕ», «Д». Навчальні аудиторії обладнані стендами, наочними посібниками, макетами світлофорів, макетами вузлів та механізмів, навчальною літературою, комп'ютерами та мультимедійними пристроями.
Для початкового практичного керуванню мототранспортними засобами облаштовано майданчик з асфальтовим покриттям, також є окремий автодром для навчання водіїв легкових та вантажних автомобілів.

Автошколы Хорольська аш ТСОУ - Услуги и цены

Оставить отзыв
app-romo app-romo