Автошкола Гребінківська аш ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Гребінківська аш ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Полтавская область, Гребенка, вул. Петровського,44

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Гребінківська аш ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Навчальний заклад громадського об'єднання Гребінківська автомобільна школа ТСО України був створений на підставі наказів голів ЦК ДТСААФ СРСР № 437 від 25.06.1967 року та РК ДТСААФ України № 276 від 31.06.1967 року постановою розширеного Президіуму Полтавського обласного комітету ДТСААФ № 13 від 28 листопада 1967 року, як Гребінківський автомотоклуб ДТСААФ. Постановою бюро Полтавського обласного комітету ТСО України від 21.03.1995 року, протокол № 3 вона була реорганізована в Гребінківську автомобільну школу Товариства сприяння обороні України.

Рішенням бюро Полтавської обласної організації ТСО України від 24 грудня 2013 року, протокол №10, Гребінківська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України перейменована в навчальний заклад громадського об'єднання «Гребінківська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України», яка є правонаступником прав і обов'язків Гребінківської автомобільної школи Товариства сприяння обороні.
Концепція нашого закладу полягає в тому, щоб максимально відповідати всім вимогам сучасності та самим вибагливим учням. Лояльний підхід до людей з різним графіком зайнятості навіть до тих які мають мінімальну кількість вільного часу, щоб пройти навчання та отримати права.
Форма навчання в нашому закладі – денна та вечірня.
З кожним учнем окремо укладається договір про навчання у нашому закладі, в якому зазначається вартість навчання, марка авто та термін. На практичне заняття кожен учень особисто вносить оплату за паливо на АЗС перед початком кожного заняття.
Після завершення навчання в нашому закладі, Ви будете не тільки вільно і комфортно почувати себе за кермом, але і готові до будь-якої ситуації на дорозі, адже несподіванок на сучасних дорогах – безліч. За даними ДАІ близько 80 % ДТП які скоєні водіями проходили в приватних автошколах!!! (а саме банальна купівля прав).

Автошколы Гребінківська аш ТСОУ - Услуги и цены

Оставить отзыв
app-romo app-romo