Автошкола Городоцький РСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Городоцький РСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Городок, Комарнянська,7

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Городоцький РСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Городоцький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України Львівської ОО ТСО України є ліцензованим професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня.
Для забезпечення навчально-виховного процесу, навчальний заклад має матеріально-технічну базу, до якої входить адмінбудинок з лабораторією по технічній експлуатації транспортних засобів, з класами по будові транспортних засобів, класами по ПДР та БДР також майданчик для навчання з початкового керування та навчальні спеціально-обладнані автомобілі.

Адмінбудинок загальною площею 501,2 кв.м. за адресою м. Городок вул. Комарнівська, 7, Львівської області є власністю Городоцького РСТК ТСО України.

Земельна ділянка площею 0,2521 гектарів перебуває у постійному користуванні Городоцького РСТК ТСО України згідно Державного Акту на право постійного користування землею, Витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень.

Наполегливість, ентузіазм та ініціатива штатних працівників РСТК у виконанні Статутних завдань, надають впевненості, що подальший розвиток навчально-матеріальної бази дозволить підвищити якість, збільшити кількість підготовки кадрів масових робітничих професій та добиватися вагомих успіхів.

Автошколы Городоцький РСТК ТСОУ - Услуги и цены

Оставить отзыв
app-romo app-romo