Автошкола Городенківський СТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Городенківський СТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Ивано-Франковская область, Городенка, Шевченка, 12

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Городенківський СТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Городенківський спортивно-технічний клуб Івано-Франківської обласної організації Товариства сприяння обороні України – є професійно-технічним закладом установленого атестаційного рівня, заснований на власності ТСО України і входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я та базою оборонно-масової, навчальної і спортивної роботи.

Головним напрямком діяльності навчального закладу є :
підготовка кваліфікованих робітників, їх перепідготовка і підвищення кваліфікації, патріотичне виховання членів ТСО України, формування національної свідомості, розвиток і популяризація технічних і прикладних видів спорту.
Навчальний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», Указами Президента, Постановами Кабінету Міністрів України, Положенням про професійно-технічний заклад, а також Статутом ТСО України, Статутом Засновника, нормативно-правовими документами у галузі професійно-технічної освіти, нормативно-методичними документами ТСО України.
Городенківський спортивно-технічний клуб ТСО України заснований в 1965 році. Засновником спортехклубу є обласний комітет ТСО України.
Клуб є юридичною особою, має необхідне майно і самостійний баланс, рахунки в установах банків, штампи, печатку і бланки зі своїм найменуванням, користується емблемою, прапором і символікою ТСО України, має право користування емблемою навчального закладу.

Оставить отзыв
app-romo app-romo