Автошкола Фастівський автомобільно-дорожній технікум

При звонке или визите в компанию Автошколы Фастівський автомобільно-дорожній технікум, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Фастов, вул. Суворова, 5

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Фастівський автодорожній технікум (ДОСААФ) - навчальний заклад, який готує водіїв усіх категорій (А, В – 3 м, В-С – 3,5 м., Д і Е – 2,5 м., ГБ – 12 днів, інструктор з індивідуального навчання водінню – 12 днів; доп. водіння кат.А, кат. В), набір в групи існує постійно.

Історія нашого навчального закладу розпочалася в кінці п'ятдесятих років, коли, згідно з розпорядженням голови ЦК ДТСААФ СРСР, був створений автомотоклуб. На початку 70-х, він був реорганізований в Фастівську автомобільну школу. Враховуючи рівень її матеріально-технічної бази, досвід і професіоналізм викладацького складу, навесні 2004 року на базі автошколи був створений технікум.

Сьогодні це, в першу чергу, триповерховий навчальний корпус, на першому поверсі якого розміщені кабінети для підготовки водіїв категорій «А», «В», «С», «Д», «Е». На другому і третьому - кабінети і лабораторії для проведення теоретичних і практичних занять. Навчально-виробничі майстерні знаходяться на технічній території, закріпленої за старшим майстром.

Наші переваги:

 

  • багаторічний досвід у підготовці водіїв;
  • висококваліфікований персонал;
  • висока якість навчання;
  • власна навчально-матеріальна база;
  • сучасні автомобілі;
  • доброзичливе ставлення;
  • персональний підхід до кожного, кого навчають;
  • Ваш шанс отримати хороші знання Правил дорожнього руху та міцні навички керування автомобілем.

Наші викладачі та майстри виробничого навчання керуванню механічними траспортнимі засобами в своїй роботі керуються важливим принципом: "Навчаючи виховуй, виховуючи - навчай." Цей принцип став основоположним у навчальнні.

Другие компании рядом
г. Фастов, Киевская область, вул. Якубовського, 66
Оставить отзыв
app-romo app-romo