Автошкола Дніпродзержинський МСТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Дніпродзержинський МСТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Днепропетровская область, Каменское, вул. Роберта Лісовського 7-а.

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Дніпродзержинський МСТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Дніпродзержинський міський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України є самим відомим та престижним професійно-технічним навчальним закладом міста з підготовки водіїв транспортних засобів категорій А1, А і В.
За 30 років існування клубу підготовлено більше 15 тисяч висококваліфікованих водіїв легкового автотранспорту, а це говорить про те, що кожний 4-й водій нашого міста навчався на базі міського спортивно-технічного клуба ТСОУ.

Клуб успішно пройшов державну акредитацію в ДАК МВС України 11.01.2017 р. та отримав сертифікат серії МВС № 000517, термін дії до10.01.2022 р. , що є підтвердженням того, що матеріально-технічна база та викладацький склад навчального закладу відповідає необхідним нормам і вимогам.
Теоретичне навчання здійснюється в навчальних класах, обладнаних відповідно до сучасних вимог, практичне навчання на легкових автомобілях сучасних марок SENS, DAEWO, GELLY, обладнаних відповідно до вимог ПДР України, пройшли ДТО і знаходяться в технічно-справному стані.
Теоретичне та практичне навчання проводять атестовані висококваліфіковані досвідчені фахівці: викладачі та інструктори з індивідуального навчання практичному водінню.
З 2009 року навчальним закладом керує Старостенко Віктор Анатолійович, освіта повна вища, майстер спорту України з авіамодельного спорту.

Автошколы Дніпродзержинський МСТК ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Каменское, Днепропетровская область, проспект Конституции 17 а
Оставить отзыв
app-romo app-romo