Автошкола Дарницька аш ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Дарницька аш ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Киев, Бориспольская, 26б

Время работы
Выходной
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Дарницька аш ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

У серпні 2018 року Навчальний заклад «Дарницька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України» відсвяткувала своє 50-річчя. За цей період школа пройшла непростий шлях від Дарницького автомотоклубу до сучасного професійного навчального закладу. В школі створено відповідну матеріально-технічну базу, підібрано штат висококваліфікованих викладачів та інструкторів з індивідуального навчання водінню, створено все для отримання практичних навичок водіння автомобілів.

Свою історію навчальний заклад розпочав 19 серпня 1968 року як Дарницький автомотоклуб ДТСААФ. З часом розширювалось поле діяльності з підготовки фахівців робітничих професій, та підготовки з числа призовної молоді водіїв, які успішно проходили строкову службу у Збройних Силах.
Протягом усього часу існування ми зберігаємо високу якість підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів різних категорій, а також прагнемо зробити процес навчання максимально комфортним для Вас.
Дарницька автомобільна школа пропонує свої послуги водіям-початківцям, а також для водіїв, бажаючих підвищити рівень своєї теоретичної підготовки і набути впевненості в керуванні транспортними засобами. Для цього в школі в наявності майданчик для навчання початковому водінню та автодром для вдосконалення водіння легковими, вантажними авто та автобусом.
У нашому штаті працюють досвідчені, висококваліфіковані фахівці, які зможуть зробити Ваше навчання максимально комфортним і ефективним.
В школі створена робоча династія інструкторів з індивідуального навчання водінню – Шпіро Ігор Борисович та Шпіро Олександр Борисович, та викладачів – Пічка Віктор Васильович та Пічка Олександр Вікторович.
Наша автошкола ставить цілком реальне завдання – підготувати водія, який буде надійно, впевнено і безпечно керувати автомобілем, не створюючи ризику для себе і для інших учасників дорожнього руху. Ми орієнтуємося на те, щоб Ви відчули автомобіль, навчилися передбачати складні ситуації на дорозі і зуміли швидко приймати правильні та виважені рішення за кермом.
НЗ "ДАШ ТСОУ" має ліцензію Міністерства освіти і науки України, а також Державну акредитацію МВС України на право навчання водіїв транспортних засобів на категорії: «В», «С1», «С», «Д», «СЕ».

Автошколы Дарницька аш ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Киев, Киевская область, смт.Ставище Незалежності 11
г. Киев, Киевская область, Заболотного 70А
г. Киев, Киевская область, Заболотного 70А, Заболотного 48А
Оставить отзыв
app-romo app-romo