Автошкола Дарницька аш ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Дарницька аш ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Киев, Бориспольская, 26б

Время работы
Еще не открылись
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Дарницька аш ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

У серпні 2018 року Навчальний заклад «Дарницька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України» відсвяткувала своє 50-річчя. За цей період школа пройшла непростий шлях від Дарницького автомотоклубу до сучасного професійного навчального закладу. В школі створено відповідну матеріально-технічну базу, підібрано штат висококваліфікованих викладачів та інструкторів з індивідуального навчання водінню, створено все для отримання практичних навичок водіння автомобілів.

Свою історію навчальний заклад розпочав 19 серпня 1968 року як Дарницький автомотоклуб ДТСААФ. З часом розширювалось поле діяльності з підготовки фахівців робітничих професій, та підготовки з числа призовної молоді водіїв, які успішно проходили строкову службу у Збройних Силах.
Протягом усього часу існування ми зберігаємо високу якість підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів різних категорій, а також прагнемо зробити процес навчання максимально комфортним для Вас.
Дарницька автомобільна школа пропонує свої послуги водіям-початківцям, а також для водіїв, бажаючих підвищити рівень своєї теоретичної підготовки і набути впевненості в керуванні транспортними засобами. Для цього в школі в наявності майданчик для навчання початковому водінню та автодром для вдосконалення водіння легковими, вантажними авто та автобусом.
У нашому штаті працюють досвідчені, висококваліфіковані фахівці, які зможуть зробити Ваше навчання максимально комфортним і ефективним.
В школі створена робоча династія інструкторів з індивідуального навчання водінню – Шпіро Ігор Борисович та Шпіро Олександр Борисович, та викладачів – Пічка Віктор Васильович та Пічка Олександр Вікторович.
Наша автошкола ставить цілком реальне завдання – підготувати водія, який буде надійно, впевнено і безпечно керувати автомобілем, не створюючи ризику для себе і для інших учасників дорожнього руху. Ми орієнтуємося на те, щоб Ви відчули автомобіль, навчилися передбачати складні ситуації на дорозі і зуміли швидко приймати правильні та виважені рішення за кермом.
НЗ "ДАШ ТСОУ" має ліцензію Міністерства освіти і науки України, а також Державну акредитацію МВС України на право навчання водіїв транспортних засобів на категорії: «В», «С1», «С», «Д», «СЕ».

Автошколы Дарницька аш ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Киев, Киевская область, улица Северная, 8
г. Киев, Киевская область, улица Княжий Затон 16Б, 17 этаж, офис 77
г. Киев, Киевская область, Щербаківського, 45А
Оставить отзыв
app-romo app-romo