Автошкола Цюрупинський СТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Цюрупинський СТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Херсонская область, Херсон, пров. Південний, 3, м. Олешки

Время работы
Работает
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Цюрупинський СТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Спортивно-технічний клуб заснований у 1958 році
Працівники СТК допускаються до работи тільки після проходження обов*язкових медичних оглядів. З коллективом проводяться регулярні тестування на стрессостійкість, коммунікабельність, перевіряється психоемоційна відповідність кожного працівника СТК.
Наша головна ціль – надати курсантам необхідні знання та прктичні навички для успішної здачі тестів у сервісних центрах МВС України
Проходження занять в Цюрупинському СТУ ТСОУ дозволяє випускникам почувати себе впевнено на автошляхах, вільно маневрувати у потоці автомобілів, та знаходити найвірніші шляхи вирішення найскладніших задач ( корки, перехрестя, тощо).

Цюрупинський СТК ТСОУ проводить підготовку водіїв кат."В".
Абсолютно не важливо, вперше ви за кермом, чи вирішили відновити навички водіння після довгої перерви - ми допоможемо вам придбати впевненість за кермом, побороти свої страхи на дорозі.
Для кожного курсанта наші спеціалісти підберуть персональну програму. Вік, стать, професія цілковито не важливі - ми можемо зробити хорошим водієм будь-кого.
До зустрічі!

Автошколы Цюрупинський СТК ТСОУ - Услуги и цены

Другие компании рядом
г. Херсон, Херсонская область, ул. Привокзальная 18
г. Херсон, Херсонская область, м. Нововоронцовка, вул. Горького 7
г. Херсон, Херсонская область, смт. Верхній Рогачик, вул. Шевченка, 100
Оставить отзыв
app-romo app-romo