Автошкола Броварський СТК ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы Броварський СТК ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Киевская область, Бровары, Київська 1-А

Время работы
Выходной
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
09 :00 -18 :00
Выходной
Выходной
Автошколы Броварський СТК ТСОУ на других сайтах
Отправить сообщение
Ваша компания?

Броварський спортивно-технічний клуб був створений 15 жовтня 1965 року, на основі Постанови Київського областного комітету ДТСААФ .

Рішенням VII-го позачергового з'їзду ДТСААФ України від 26 вересня 1991 року "Про перейменування Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту України" (ДТСААФ України) і наказу № 190 від 30 вересня 1991 року Київського областного комітету Товариства сприяння обороні України з 1 жовтня 1991 р. Броварський спортивно-технічний клуб ДТСААФ був перейменований в Броварський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України. Відповідно до Закону України «Про об'єднання громадян» ТСО України зареєстроване 10 жовтня 1991 року Міністерством юстиції як Всеукраїнська громадська оборонно-патріотична організація громадян. ЇЇ метою визнано – сприяння обороні і підготовці членів Товариства до праці і захисту Батьківщини.
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Навчального закладу „Броварський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України" є професійна підготовка водіїв транспортних засобів.
Метою організації навчання у СТК є надання слухачам знань та навичок з дисциплін, комплекс яких дозволяє отримувати якісну підготовку їх на сучасному рівні вимог Державних стандартів щодо відповідної діяльності, тобто діяльності у сфері транспортної галузі.
Актуальним є питання забезпечення безпеки на дорогах та шляхах України. Важливим є саме якісна підготовка водіїв транспортних засобів, рівень знань та навичок яких буде запорукою безпеки руху на вулицях та шляхах міст і населених пунктів держави

Оставить отзыв
app-romo app-romo