Автошкола Авто люкс

При звонке или визите в компанию Автошколы Авто люкс, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Стрый, Колесси, 26

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Автошкола "Авто люкс" в Стриї - це навчальний заклад вузької спеціалізації, метою навчання в якому є підготовка та перепідготовка водіїв всіх категорій.

Процес навчання ділиться на 2 етапи: теорія і практика водіння. На теоретичних заняттях студенти вивчають Правила Дорожнього Руху і розбираються в різних ситуаціях, які можуть трапитися на дорозі. Власне практичні заняття дають можливість вперше сісти за кермо автомобіля і навчитися техніці правильного та безпечного водіння. По закінченні навчання студенти здають іспити: спочатку внутрішні викладачам школи, потім вже співробітникам ДАІ, після чого вони отримують водійські права і стають повноправними автомобілістами.

Отже, рішення про те, що власний автомобіль Вам необхідний, прийнято. Справа за малим - пройти навчання в автошколі "Авто люкс", в якій з Вас, закоренілого пішохода і любителя міських маршруток, зроблять справжнього професійного водія. Виникає питання, чому саме "Авто люкс", а не інша автошкола? Давайте розберемося, як правильно вибрати автошколу в Стриї.

Пропонуємо Вам декілька практичних порад, на що ж варто звернути увагу.

Для початку почніть свій вибір з вартості навчання. Основний критерій тут такий: вартість навчання не повинна сильно відрізнятися від середньої вартості в більшості подібних школах. Якщо ж ціна занадто висока, значить, навчання буде проходити на новому автомобілі і у щойно відремонтованих класах. Рівень навчання, швидше за все, буде таким же, як і в інших автошколах.

Якщо ж Ви знайшли автошколу з дуже низькою вартістю навчання, та ще в якій Вам пропонують різноманітні знижки та рекламні акції - слід насторожитися. Швидше за все, в процесі навчання Вам запропонують зробити додаткові платежі. І в кінцевому результаті Ви все одно доплатите ту суму, на яку у Вас і були знижки.

Якщо визначилися з вартістю навчання, саме час відвідати саму автошколу і подивитися, в яких умовах Вам належить вчитися. Попросіть викладача показати класи, зразки навчальних програм, розповісти про самий хід навчального процесу. Якщо ж Вам не дають конкретної інформації, обмежуючись загальними розмитими фразами, то варто ввічливо попрощатися з керівництвом цієї автошколи і піти шукати іншу.

Якщо Ви переконалися, що теоретична підготовка в обраній Вами автошколі на високому рівні, необхідно оцінити і практичну її частину, а саме, все, що буде пов'язано безпосередньо з водінням. Для початку з'ясуйте, на якій моделі автомобіля Ви будете проходити навчання, і чи орендує ці машини автошкола, або вони знаходяться в її власності. Якщо машини перебувають в оренді, Вам доведеться сплатити її вартість. Це ж питання відноситься і до автодрому. Вартість оренди буде автоматично включена у вартість навчання.

Другие компании рядом
г. Стрый, Львовская область, Болехівська , 2
Оставить отзыв
app-romo app-romo