Автошкола ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Тернопольская область, Тернополь, Білецька, 51

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

На сьогоднішній день наша автошкола в Тернополі надає своїм учням кращі умови і організований підхід до вивчення Правил Дорожнього Руху і практичних занять з водіння. Організована програма теоретичної та високий рівень практичних занять допомагає легко скласти іспит на права в ДАІ.

Тернопільська автомобільна школа ТСОУ запрошує на курси водіїв транспортних засобів категорій:

  • "А" - мотоцикл.
  • "B" - легковий автомобіль,
  • "C" - вантажний автомобіль,
  • "D" - автобуси,
  • "E" - автомобілі з причепами.

Основна мета, яку ставить перед собою Тернопільська автомобільна школа ТСОУ - безпечне водіння. Дорога не прощає помилок. Це дозволяє нашим випускникам упевнено відчувати себе на дорозі. Тому потрібно не просто вивчити і знати Правила Дорожнього Руху, а й навчитися застосовувати їх на дорозі і неухильно дотримуватися надалі. Тільки так можна уникнути трагедій на дорогах. І наші курси водіння в Тернополі саме для тих, хто вирішив серйозно підійти до питання навчання. Ми з особливою відповідальністю ставимося до процесу навчання і якості підготовки майбутніх водіїв.

Теоретичні заняття проходять в спеціально обладнаних навчальних кабінетах, що мають велику кількість наочного матеріалу.

Під час занять коротко розглядаються пристрій і технічне обслуговування автомобіля, вивчаються правила дорожнього руху, основи керування транспортним засобом і безпеку руху.

Для вироблення логічного та просторового ситуаційного мислення водія за кермом використовуються комп'ютерні програми.

Теоретичний курс водіння в нашій автошколі містить всі останні поправки і зміни до ПДР. Тому знання, отримані у нас, завжди актуальні. Теорії водіння Вас навчатимуть досвідчені викладачі зі стажем, знаючі, що механічне зазубрювання правил безпечного водіння не забезпечує почуття впевненості за кермом автомобіля і адекватної реакції у форс -мажорних ситуаціях.

Другие компании рядом
г. Тернополь, Тернопольская область, м. Шумськ, вул. Енергетична 10
г. Тернополь, Тернопольская область, вул. Білецька, 51
г. Тернополь, Тернопольская область, Руська, 17
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании ТСОУ. Будьте первым!

app-romo app-romo