Автошкола ВСА

При звонке или визите в компанию Автошколы ВСА, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Николаевская область, Первомайск, Корабельна, 20/2

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Вивчення теорії в автошколі ВСА принесе вам масу задоволення! Адже саме у нас - спеціально розроблена система навчання і великий викладацький колектив, що володіє величезним досвідом.

Юридичне формулювання правил ПДР часто буває не всім зрозумілою і при самостійній підготовці люди витрачають величезну кількість часу, щоб вникнути і зрозуміти даний предмет. Але заняття наших викладачів побудовані так, що кожен учень розуміє і швидко запам'ятовує матеріал заняття, а в подальшому витрачає мінімальну кількість часу на повторення пройденого матеріалу.

Правило дорожнього руху (ПДР) - це невід'ємна частина курсу водіння, що містить звід правил, яку необхідно знати кожному керуючому автомобілем для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на дорогах.

Програма теоретичних занять побудована нашими педагогами так, щоб кожна тема і блок були взаємопов'язані один з одним.

Розклад теоретичних занять складено гранично зручно.

Учні автошколи ВСА в Первомайську здають теоретичний іспит з першого разу!

Водійські курси в Первомайську, в автошколі ВСА включають, в першу чергу, водіння автомобіля. Для початківця водія все в новинку, він вчиться оцінювати ситуації на дорогах, швидко приймати рішення в умовах руху автомобіля, не забуваючи брати до уваги знаки, розмітку, сигнали світлофорів і поведінки інших учасників руху. Навик водіння повинен бути відпрацьований до автоматизму.

Ми навчимо вас керувати транспортним засобом, здійснювати маневри в потоці машин, сміливо паркуватися на стоянках і вміло заїжджати в гараж. Ви вивчите складні, здавалося б, правила дорожнього руху. Нехай вас не турбує, що ця невелика книга на перший погляд складна майбутнім автолюбителям і автолюбителькам набором технічних слів і вимог. Але без знання ПДР на дорогу виїжджати строго заборонено, тому що це небезпечно! Викладачі автошколи ВСА завжди вміли пояснювати складне - дохідливо, а дуже складне - просто. З професіоналами ви подолаєте і ПДР, тому що у нас ви будете вчитися з інтересом.

Автолюбителям необхідно здобувати досвід самостійного обслуговування своєї техніки, в тому числі і в ситуаціях, коли поруч відсутні майстерні та фахівці з ремонту. У якому місці, коли і в яких умовах ви будете за кермом авто.

Досвід показує, що заняття з практичної частини - водінню повинні проходити без великих перерв, тому що останні вкрай негативно відбиваються на динаміці придбання досвіду водіння. Враховуючи статистику, учень, який відвідує заняття з водіння з мінімальними перервами, дуже швидко опановує навики майстерності керування автомобілем.

З самого першого заняття наші учні сідають за кермо автомобіля, адже навик водіння - це, перш за все накопичений досвід, прийняття рішень в умовах дороги і доведення рухів до автоматизму.

Всі інструктора мають інструкторські посвідчення, величезний досвід викладання та високу кваліфікацію.

Вкрай важливим фактором на етапі освіти є свідомий підхід з боку учня, адже планування занять повністю відбивається на динаміці освоєння як теоретичного, так і практичного матеріалу.

Ми розраховуємо на те, що приходячи в нашу автошколу, всі учні мають заздалегідь поставлену мету - навчитися керувати автомобілем. А зі свого боку, наш колектив, докладе максимум зусиль і ресурсів для успішного навчання водіння транспортного засобу!

Другие компании рядом
г. Первомайск, Николаевская область, Трудової Слави, 19
г. Первомайск, Николаевская область, Трудової слави, 19
Оставить отзыв
app-romo app-romo