Автошкола Престиж

При звонке или визите в компанию Автошколы Престиж, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Червоноград, Шептицького, 17

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Автошкола "Престиж" здійснює навчання водіїв, і є одним з лідерів у сфері підготовки водіїв в Червонограді завдяки ретельно організованому навчальному процесу, уважному підходу до наших учнів.

Наша автошкола пропонує Вам освоїти теоретичні знання Правил Дорожнього Руху в зручних навчальних класах, вартість навчання в нашій автошколі, залишається однією з найпривабливіших, в порівнянні з іншими автошколами Червонограда.

Ми сподіваємося, що Ваше знайомство з нашою автошколою, розпочавшись з ознайомчою інформації на даній сторінці, буде продовжено і надалі ми побачимо Вас в числі наших клієнтів і щасливих власників водійських прав.

Тривалість навчання складає 2 місяці.

Навчання здійснюється за Програмою підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії "В" і включає вивчення теоретичного курсу і оволодіння практичними навичками управління автомобілем.

Ми вчимо правильно користуватися Правилами дорожнього руху в реальних умовах; вчимо не тільки вмінню розбиратися в будь-якій дорожній ситуації , але і її прогнозуванню. Ми вчимо правильному вибору швидкості руху, безпечної дистанції, грамотному маневруванню в дорожньому потоці.

Наші викладачі мають колосальний досвід роботи, що гарантує підвищену інформативність занять, а також доступне і зрозуміле викладання пропонованого увазі учнів теоретичного матеріалу.

Другие компании рядом
г. Червоноград, Львовская область, Лесі Українки, 7
г. Червоноград, Львовская область, Стуса, 36
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Престиж. Будьте первым!

app-romo app-romo