Автошкола Автоград

При звонке или визите в компанию Автошколы Автоград, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Львовская область, Львов, Пасічна, 49-А

Время работы
Работает
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Єдиний у Львові автодром для навчальної їзди є лише у нас. Його загальна площа - 1,62 га дає можливість безпечно опанувати початкові навички їзди. Загальна довжина доріг нашого автодрому становить близько 3,5 км. На автодромі є мости, естакади, тунелі, підземні пішохідні переходи, його обладнано відповідними дорожніми знаками і розміткою, що робить навчання основним водійським навичкам ефективним та легким. Про велику популярність автодрому свідчить те, що інші автошколи часто орендують його для проведення практичних занять з курсантами.

Власна виробничо-ремонтна база з одинадцяти гаражів-боксів дозволяє вчасно ремонтувати навчальні автомобілі та неухильно дотримуватися графіку водіння.

Навчальні класи оснащені усіма необхідними матеріалами: макетами доріг і транспортних розв'язок, дорожніми знаками і світлофорами, магнітними дошками і стендами з автомобільними вузлами та агрегатами у розрізі.

Посвідчення водія усіх категорій: A, B, C, D, E. Навчаючись у нас, Ви зможете відкрити усі категорії - від аматора до професіонала.

Зручне розташування. Від центру міста до нашої автошколи можна добратися громадським транспортом (автобусом, трамваєм та маршрутними таксі) за 15-20 хвилин.

Досвідчені викладачі. Навчальним процесом в "Автограді" керує знаний у Львові Анатолій Синяк, який викладає правила дорожнього руху вже понад 40 років і є співавтором кількох навчальних підручників. За цей час він підготував • понад 20000 водіїв.

Безоплатне повторне навчання. Сплативши лише перший внесок, Ви можете відвідувати заняття з Правил дорожнього руху - доки не переконаєтеся, що знаєте їх добре.

Досвідчені інструктори, сучасні авто. У нашому автопарку чимало сучасних автомобілів, якими опікуються фахові інструктори.

Вільний вибір авто чи інструктора. Наші курсанти можуть самі обирати інструктора та автомобіль.

Довільний графік водіння. Курсанти беруть участь у складанні графіка водіння.

Безперервний набір у групи. Ваше навчання розпочинається одразу після сплати першого внеску - не треба чекати певної дати!

Другие компании рядом
г. Львов, Львовская область, Ст. Бандери, 11
г. Львов, Львовская область, Вагонова, 21
г. Львов, Львовская область, І.Чмоли,2
Оставить отзыв

Пока никто не оставил комментариев об компании Автоград. Будьте первым!

app-romo app-romo