Автошкола ТСОУ

При звонке или визите в компанию Автошколы ТСОУ, сообщите, что вы нашли информацию на Автопортале 100.ks.ua. Это повысит шансы получить качественное обслуживание.
Адрес

Волынская область, Нововолынск, Грушевського, 17

Время работы
Еще не открылись
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
08 :00 -18 :00
Ваша компания?

Нововолинська автошкола ТСОУ запрошує всіх бажаючих отримати якісну і професійну освіту з підготовки водіїв, пройти курс навчання водінню за категоріями "В" (легковий автотранспорт), "А" (мотоцикл), "А1" (скутер), підготуватися до здачі іспиту в ДАІ для отримання прав.

Всі програми курсів водіїв з навчання водінню відповідають програмам, які розроблені і затверджені Міністерством освіти і науки України.

Теоретичні заняття включають в себе:

  • правила дорожнього руху (ПДР),
  • основи безпеки водіння автомобіля,
  • правові основи,
  • надання першої медичної допомоги тощо.

Навчальні класи обладнані всіма необхідними навчальними матеріалами, а досвідчені викладачі в простій і дохідливій формі навчать Вас всім тонкощам професійного водіння автотранспорту.

Програма практичного керування транспортними засобами:

  • Основи управління транспортним засобом
  • Керування транспортним засобом на майданчику
  • Керування транспортним засобом на автомобільних дорогах з низькою інтенсивністю руху
  • Керування транспортним засобом на автомобільній дорозі з високою інтенсивністю руху
  • Керування транспортним засобом в особливих умовах
  • Удосконалення навичок керування транспортним засобом

Великою цінністю, є те, що в нашій автошколі склався педагогічний колектив з великим досвідом роботи і досить високим рівнем майстерності. Основою цього, є стабільність автошколи і професійне ставлення фахівців до роботи. Викладачі теорії проводять заняття в просторих і комфортних навчальних класах. Орієнтованість на організацію дорожнього руху м. Нововолинська, в наочному матеріалі, створює певний інтерес до навчального процесу і мотивує на придбання знань. Навчитися управляти автомобілем можна тільки на практиці, але кожен, хто вперше опинився за кермом автомобіля відчуває стрес. Тому першочергове завдання наших інструкторів полягає у створенні доброзичливої психологічної атмосфери для оцінки рівня підготовки початківця водія при складанні об'єктивного плану занять. Специфіка практичних занять, крім знань і педагогічного підходу при їх передачі курсанту, вимагає від інструктора бути ще й непоганим психологом. Даний аспект, від початку було закладено в основу нашої кадрової політики, як один з пріоритетів. У підсумку, такий підхід забезпечив автошколі по- справжньому професійний склад викладачів практичних занять, які вміють працювати на результат.

Другие компании рядом
г. Нововолынск, Волынская область, вул. Грушевського, 17
Оставить отзыв
app-romo app-romo